Слідство ведуть екстрасенси

Що обов’язково потрібно знати, купуючи житло?

Коли купуєш дорогу річ, завжди думаєш про те, щоб вона раніше терміну експлуатації не зламалася, не порвалася, не зіпсувалася та інше. Адже не хочеться викинути гроші «на вітер». А ось купуючи житло варто задуматися не тільки над місцем розташування, зручністю планування і красивим видом з вікна. На що саме варто звернути увагу, розповів експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», двічі переможець та член журі «Битви екстрасенсів» в Україні, ясновидець з Азербайджану Хаял Алекперов.

«Купуючи житло, ви повинні бути впевнені в його енергетиці. Потрібно обов’язково дізнатися його історію. Поцікавтеся у сусідів, чи були у мешканців, які проживають в ньому, важкі хвороби, чи траплялися вбивства, суїциди або аномальні явища? Якщо щось подібне було – краще відмовитися від покупки», – радить ясновидець.

І ось вам трапилось саме таке «неблагополучне» житло, але тільки-но ступив на його поріг розумієте, що тільки тут хочете жити. Що ж робити в цьому випадку?

«Якщо з якихось причин ви все-таки плануєте там жити, приміщення перед цим обов’язково потрібно очистити: це може зробити або майстер, провівши спеціальний ритуал, або священик, освятивши його», – говорить Хаял Алекперов.

Бережіть себе й близьких! І дивіться відразу два прем’єрних випуски проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у понеділок, 29 лютого, о 20:00 та 21:00 на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: