Все буде добре

Світлана Фус

Дієтолог

Світлана Фус закінчила Київський медичний інститут імені О.Богомольця. У сфері дієтології вона працює вже понад 20 років.

Найкраще Світлана розбирається в нормалізації ваги людини – вона проводить діагностику та корекцію порушень мінерального балансу в організмі. Світлана впевнена, що правильне раціональне харчування – це кращий спосіб зміцнити здоров’я і в майбутньому уникнути важких хвороб.

Світлана Фус переконана, що поки людина сама не побудує режим харчування (у чому вона, безумовно, допомагає), всі рекомендації, навіть найгеніальніші, будуть марними. Людина має відчути і зрозуміти, як діє та чи інша їжа. Покликання Світлани: допомогти в цьому розібратися, пройти з кожною людиною її нелегкий шлях, пережити невдачі і з нормалізацією харчування якісно змінити життя.

До правильного харчування Світлана привчила і свою сім’ю: «У мене є дочка, зять, чоловік та кішка. Як ви розумієте, вони всі стогнуть через те, що я дієтолог. Всі нові методики я перевіряю на них. Спочатку вони чинили опір, але тепер звикли до експериментів. Вся моя сім’я бере на работу судочки з приготованим повноцінним обідом й перекусом».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: