Все буде добре

Лілія Ребрик

Експерт рубрики «Клуб зіркових матусь»

Відома телеведуча та актриса Лілія Ребрик народилася 8 травня 1981 в Чернівцях. Вже з дитинства вона була активною та рухливою дитиною, тому у 5 років почала займатися гімнастикою. А у 7 років батьки віддали її до музичної школи, де вона отримала середню освіту по класу фортепіано. Протягом 11 років Лілія професійно займалася спортом та домоглася звання майстра спорту з художньої гімнастики.

Незважаючи на те, що батьки мріяли бачити доньку студенткою медичного університету, по закінченню школи дівчина вступила до Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого, де нині викладає пластику.

На телебачення Лілія потрапила випадково – її помітили в гримерці та запросили на проби. На СТБ вона працює з 2004 року. Перший час була ведучою прогнозу погоди. У 2008 році вона, пройшовши складні кастинги, стала ведучою телепроекту «Танцюють всі!», частиною якого є й донині.

Але, незважаючи на таку прихильність до танцювального проекту, сама дівчина хореографією ніколи не займалася. Тому, коли їй запропонували стати учасницею шоу «Танці з зірками» на телеканалі СТБ, Ліля з радістю погодилася. До першого місця їй не вистачило лише кроку – проект дав їй звання срібного призера. Однак завдяки шоу Лілія отримала, мабуть, найголовніший приз – супутника життя в особі свого партнера по танцю, а нині й чоловіка Андрія Дикого. У 2012 році у пари народилася дочка Діана. У 2013 році сімейство Диких відкрили свою школу танцю.

Нині Лілія вдало поєднує професії викладача, актриси, телеведучої, дружини та матері. Найбільш популярні кінороботи з її участю: «Сестри по крові», «Все включено», «Четверта група», «Міліцейська академія», «Ангел-охоронець ».

Лілія володіє англійською, французькою, польською та румунською мовами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: