Все буде добре

Костянтин Грубич

Костянтин Грубич народився і виріс у Полтаві. Вже у шкільні роки його професійні статті брали до друку газети, а в 1985 році амбіційний хлопець вступив на факультет журналістики Київського національного університету імені Т.Шевченка. Через два роки Костянтин залишив навчання, щоб пройти службу в армії – молодий чоловік відправився до Забайкалля, де брав активну участь у виданні газети «Бойовий прапор». Завдяки своєму таланту та активній життєвій позиції Костянтин став наймолодшим на той час членом Спілки журналістів СРСР.

З 1989 року Костянтин почав працювати на телебаченні у програмах для дітей та юнацтва («Клас-юніор-бізнес», «Вибрики», «Дитячий сеанс»). В кінці 90-х він перейшов на канал «1+1», де був репортером «ТСН», а також вів програми «Дитячий сеанс», «Сніданок з 1+1», «Смачна країна» і «Глухомания з Костянтином Грубичем».

За час своєї кар’єри журналіст Костянтин не раз отримував вищі професійні нагороди – наприклад, у 2006 році він став лауреатом національної премії «Телетріумф» як «Кращий репортер року». Останнім часом Костянтин охоче ділиться своїм досвідом в рамках факультативу «Авторські програми українського телебачення» і курсу «Сценарна майстерність» в Київському національному університеті культури і мистецтв.

З 2007 по 2012 Костянтин Грубич працював на проекті «Знак якості» телеканалу «Інтер». За роки активної роботи він побував на десятках фабрик та лабораторій, де своїми очима бачив всі етапи виробництва якісного продукту. У підсумку Костянтин, як ніхто інший, навчився розбиратися в оцінці якості найрізноманітніших товарів. Зарекомендувавши себе чудовим спеціалістом, ведучий отримав запрошення стати експертом з якості товарів у жіночому тележурналі «Все буде добре» на СТБ.

У 1994 році Костянтин на концерті Філіпа Кіркорова познайомився зі своєю майбутньою дружиною Світланою, яка народила йому двох дочок (Владиславу та Ольгу), а також сина Ярослава.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: