Все буде добре

Ганна Кушнерук

Психоаналітик, фахівець в області прикладного психоаналізу, бізнес-психолог.

Освіту Ганна Кушнерук отримала в Інституті міжнародних відносин. Під час навчання вийшла заміж за свого однокурсника. Отримавши диплом бакалавра, Анна вирішила спробувати змінити майбутнє, яке їй ретельно розпланували батьки. Вона пішла працювати в школу, де викладала англійську мову. Зі школи А потім взяла декретну відпустку.

За час відпустки по догляду за дитиною Ганна отримала ступінь магістра за спеціальністю «Право», стала дипломованим маркетологом і закінчила аспірантуру (захистила роботу на тему промислового маркетингу).

Ще готуючись до вступу в аспірантуру, Ганна готувалася здавати іспит з філософії і зрозуміла, що це її стихія. І тут немає нічого дивного, адже ще у 12 років вона прочитала «Введення у психоаналіз» Фрейда на одному диханні. У підсумку молода мати почала ходити вечорами на лекції у вуз, де викладали психіатрію, філософський аналіз і неврологію. Так Ганна стала фахівцем в тому, що називає своєю власною музикою – світському психоаналізі.

Ганна захистила авторський курс з прикладного психоаналізу і почала викладати, будучи студенткою. Вона також стала координатором міжнародного конгресу в Києві, де поєднались найрізноманітніші напрямки психоаналізу. Ганна входила у правління Української асоціації психоаналізу та Європейської конфедерації психоаналітичних психотерапій. Однак сьогодні з політичним минулим покінчено – Ганна вчить людей виключно від свого імені. Популярними стали авторські лекції Анни Кушнерук, які вдало балансують на межі науки і ефектного театрального перформансу.

Що стосується особистого життя, то зі своїм чоловіком-дипломатом Ганна живе на два міста – Нью-Йорк і Київ. Крім своєї викладацької діяльності і роботи на ТБ, Ганна багато малює, фотографує, пише книгу. Вона захоплюється Людиною, її інтелектом, емоційним діапазоном і безмежною можливістю вчитися. «Для мене сенс життя – це жити з думкою», – говорить Ганна Кушнерук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: