Все буде добре

Video: Как цвет влияет на человека?

У вас есть "счастливое" красное платье, в котором вам всегда везет? Экстрасенс Хаял Алекперов считает, что именно его цвет влияет на энергетику человека! Узнайте как!
Дивіться також
Все буде добре Выпуск 505 2014 Як колір впливає на людину?
Выпуск 505 | 01.12.2014 | 2014

Ми часто віддаємо перевагу тому чи іншому кольору, але не можемо самі собі пояснити, чому ми вибрали саме його. А ось екстрасенс Хаял Алекперов прояснить цю ситуацію і розповість, яку енергетику несе кожен з кольорів!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах 🙂 Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: