Все буде добре

Video: Как привлечь успех в год Синей Козы?

Хотите узнать, что уготовили вам звезды в 2015 году? Экстрасенс Хаял Алекперов рассказал, чего ждать каждому человеку в зависимости от его года рождения!
Дивіться також
Все буде добре Выпуск 528 2015 Як залучити успіх в рік Синьої Кози? Поради екстрасенса Хаяла Алекперова
Выпуск 528 | 08.01.2015 | 2015

Хочете дізнатися, чим буде наповнений прийдешній 2015 рік? Тоді приєднуйтесь! Екстрасенс Хаял Алекперов розповість, на що чекати кожному в залежності від його року народження за Східним календарем! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах 🙂 Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: