Все буде добре

Video: Гороскоп на 8-14 июня от Хаяла Алекперова

Борьбе с лишним весом на этой неделе будут способствовать даже звезды, главное выбрать правильный путь к похудению. Звезды расскажут больше!
Дивіться також
Все буде добре Выпуск 613 2015 Астропрогноз на 8-14 червня від Хаяла Алєкпєрова
Выпуск 613 | 08.06.2015 | 2015

Боротьбі із зайвою вагою на цьому тижні будуть сприяти навіть зірки, головне вибрати правильний шлях до схуднення. Екстрасенс Хаял Алєкпєров розповість, який з методів допоможе кожному зі знаків зодіаку досягти максимального результату!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах 🙂 Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: