Все буде добре

Як уникнути пограбування будинку або квартири: цінні поради

Вас теж відвідують думки, чи не проник хто в квартиру, поки вас немає вдома? Щоб не стати жертвою пограбування, варто дотримуватися кількох правил, про які нам розповість колишній “домушник”. Він точно знає, як відбуваються квартирні крадіжки.

 

487920256

  1. Куди ховати гроші. Експеримент

Надія Матвєєва, Самвел Адамян і Женя Поливода вирішили провести експеримент. Надя видала хлопцям 10 заначок грошовими купюрами. Ці гроші їм треба заховати в 10-ти найпопулярніших місцях зберігання. Завдання домушника полягає в тому, щоб відшукати ці 10 заначок. Так ми визначимо, наскільки надійні найпоширеніші місця для схову грошей.

Варіанти:

  1. Під матрацом.
  2. Постільна білизна / одяг.
  3. Третє місце нашого рейтингу – це книги.
  4. Далі – фотоальбом. Цікава ідея: заначку можна заховати в клітинку фото, завдяки чому вона не випаде, коли домушник буде перегортати альбом, як це відбувається у випадку з книгою.
  5. Гроші, покладені в пакет і приклеєні до якоїсь задньої поверхні меблів. У нашому випадку, під висувним ящиком.
  6. У ванній, в косметичних приладдя.
  7. Зливний бачок.
  8. телебачення, цифрове ТБ спеції, цукор, сіль. Цікава ідея: заховати гроші на дні прального порошку.
  9. Каструлі.
  10. Морозилка.

Результат: знайдено 7 з 10 заначок.

Незнайдені сховища – це:

  1. Фотоальбом, в осередках з фото.
  2. Тайник в пакеті з пральним порошком.
  3. Гроші в пакеті, приклеєному до задньої поверхні шухляди.

Порада: Не зберігайте гроші в традиційних популярних місцях. Підключайте фантазію при виборі схованки.

  1. Замки

З досвіду домушника, найнедоступнішим замком є той, у якого ключ «метеликом», тобто по обидві сторони стрижня розташовані борозенки. Щоб відкрити такий замок, потрібно мінімум дві відмички, щоб їх розгорнути в обидві сторони та працювати ними одночасно. А це складно.

Тож домушник, вибираючи квартиру для пограбування, вибере ту, у якій замок з одного борозною, щоб не витрачати зайвий час і зусилля під час відкриття замку.

183991278

  1. Вікна

Вікна теж можуть багато розповісти злодієві про господарів квартири. Наприклад, чим дорожчі штори, тим заможніші жителі квартири, а, значить, в такому житлі можна поживитися.

На час вашої відсутності можна:

а) Заклеювати вікна газетами. Домушники не чіпають такі квартири, тому що візуально це виглядає так, ніби в квартирі йде ремонт, отже – «ловити» там нема чого.

б) Встановлювати на телевізорі таймер, який стане сигналом того, що, непевне, у квартирі хтось присутній.

в) Завести собаку. Домушника вона відлякає не тільки тому, що є ризик отримати укуси. Собачий гавкіт – це шум, що грабіжникові, який хоче залишитися непоміченим, ні до чого.

Якщо ви думаєте, що злодії можуть пограбувати квартиру тільки під час вашої відсутності, то глибоко помиляєтеся. Бували випадки пограбування квартир вночі, коли мешканці сплять, а вікна розпростерті навстіж! Тому, відкриваючи вікна на ніч, на підвіконні потрібно залишати посуд, щоб у разі чого, він гуркотом повідомив вам про проникнення сторонніх осіб у квартиру.

  1. Дзвінки від сторонніх

Домушник може зателефонувати під виглядом співробітника водоканалу, пояснити, що завтра в будинку будуть брати аналіз води на якість. Для цього, якщо господарі будуть вдень у ​​будинку, співробітник просто зайде й зробить заміри власноруч, а якщо господарів вдома не буде, «співробітник» просить виставити склянку з водою під дверима. Виставляючи склянки з водою, мешканці самі підказують, які квартири порожні вдень.

Порада: Не варто з незнайомою людиною під час телефонної розмови ділитися своїми планами на завтра, а всі виміри в квартирі проводите тільки під власним контролем.

  1. Декілька хитрощів
  1. Убезпечити квартиру від пограбування можна, розмістивши при вході іграшкову відеокамеру та провести від неї шнур у квартиру для правдоподібності. Побачивши її, домушник злякається та не буде ризикувати, а підшукає інший об’єкт для пограбування.
  2. Також цікавий варіант – наклеїти на двері напис «Ведеться відеоспостереження». Така наклейка зазвичай клеїться, коли стеження встановлено безпосередньо в квартирі, й, проникнувши туди, потрібно протягом 15 сек ввести код. Якщо ввести неправильний – спрацьовує сирена. Тому побачивши таку наклейку, у домушника навряд чи виникне бажання випробовувати долю.

Video: Як уникнути квартирної крадіжки: цінні поради

Читайте поради про те, як уникнути квартирної крадіжки або пограбування в приватному будинку. Наші експерти підібрали найдієвіші способи, як уникнути крадіжки в будинку або квартирі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: