PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9Ind3dy5zdGIudWEvZG9icmUiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg0K

Книги для саморозвитку: топ-10

08.06.2017

Ми підібрали книги для саморозвитку, які дуже різні, але будуть цікаві абсолютно кожній людині. Самовдосконалення і саморозвиток – це саме ті аспекти нашого життя, які роблять нас впевненіше в собі. Якщо ви не знаєте, які книги для саморозвитку почитати, то гортайте статтю далі!

Читайте також: список найбільш очікуваних книг 2017 року

Що почитати для саморозвитку:

1. «Вийди із зони комфорту»

Книги для саморазвития

Серед книг для саморозвитку “Вийди із зони комфорту”, мабуть, книга № 1. Вона переведена на 40 мов і б’є всі рекорди з продажу. З цієї книги для саморозвитку ви дізнаєтеся, як вирішувати завдання, які на перший погляд здаються не можна вирішити.

2. «У цьому році я …»

 

Самосовершенствование и саморазвитие

У вас накопичилося перед собою купа обіцянок? Хочете почати нове життя? Ця книга для саморозвитку вам стане в нагоді. Ілюстрація різних ситуацій, поради, приклади.

3. «Цілісне життя»

 

что почитать для саморазвития

Ця книга для саморозвитку вчить ставити цілі і їх досягати. А також зосереджуватися на тому, що дійсно важливо.

4. «Сила волі»

 

книги для саморазвития

Книга написана на основі курсу по зміцненню сили волі викладача Стенфордського університету. Вона впевнена: силу волі можна тренувати як м’язи. Чим частіше тренуєш, тим простіше використовувати.

5. «Психологія переконання»

 

самосовершенствование и саморазвитие

У цій книзі для саморозвитку ви дізнаєтеся прийоми для переконання, які ви зможете використовувати в спілкуванні з діловими партнерами, друзями, близькими людьми.

6. «7 стратегій для досягнення багатства і щастя»

 

книги для саморазвития

Автор книги, широко відомий пропагандист філософії бізнесу, пропонує сім унікальних стратегій для досягнення успіху. Взявши їх на озброєння, ви зможете контролювати свій час і фінанси, навчитеся змінюватися і прагнути до знань, знайдете заряд енергії і бажання досягти мети, оточіть себе переможцями.

7. «Головні секрети абсолютної впевненості в собі»

что почитать для саморазвития

Як домогтися абсолютної впевненості в собі? Ті, хто радить вам виховувати силу волі, мають рацію, але вони не так далеко просунулися на шляху до мети. Одного рішення процвітати і вести більш плідний, творчий спосіб життя недостатньо, бо воно не зачіпає суть проблеми, яка полягає в помилковому сприйнятті. Як тільки ми правильно оцінюємо стан речей і витлумачимо своє оточення в правдивому світлі, ми зможемо змінити себе. Тільки змінивши себе, можна знайти стовідсоткову впевненість в собі! Ця книга для саморозвитку допоможе вам стати успішною і впевненою особистістю

8. «Мова рухів тіла. Як читати думки навколишніх по їхніх жестах »

книги для саморазвития

Самовдосконалення і саморозвиток починається з того, що ми намагаємося розібратися в собі і оточуючих. Ця книга для саморозвитку дуже вам в цьому допоможе.

9. «Багатий тато, бідний тато»

самосовершенствование и саморазвитие

Ви хочете бути багатою або хоча б забезпеченою людиною? Автор книги стверджує, що секрет багатства в тому, що ми знаємо про гроші. У цій книзі по саморозвитку ви знайдете унікальні рецепти фінансової поведінки в сучасному світі.

10. «Дорога в майбутнє»

книги для саморазвитияБілл Гейтс написав цю книгу для саморозвитку саме тих людей, хто знає, що інформаційні технології – це майбутнє.

Самовдосконалюйтеся та будьте щасливими!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: