Все буде добре

Стартував конкурс «Корисне літо»!

Літня пора – це час відпусток, канікул, радощів і щастя. А ще це час прогулянок, мрій і творчості. Тележурнал «Все буде добре» та Арт-студія Олі Волкової оголошують конкурс корисних літніх виробів.

Для того щоб взяти участь у конкурсі, вам необхідно завантажити фотографію виробів у нашу фотогалерею на офіційній сторінці тележурналу в соціальній мережі «Вконтакте» і написати невеликий опис ідеї, а також процесу виготовлення. Час проведення конкурсу: з 11 липня по 1 серпня 2014 року.

Головного переможця визначить Оля Волкова – експерт вибере найбільш креативну роботу.Головний приз переможець вибере сам. Це буде майстер-клас в Арт-студії Ольги Волкової (квіти з цукерок своїми руками – відмінний подарунок на перше вересня) або органайзер на стіл для шкільного приладдя.

Победителя конкурса Ольга Волкова научит делать такие цветы

Победителя конкурса Ольга Волкова научит делать такие цветы

Хотите научиться у Ольги Волковой мастерить такой органайзер - участвуйте в конкурсе!

Хотите научиться у Ольги Волковой мастерить такой органайзер – участвуйте в конкурсе!

Друге і третє місця дістануться користувачам, чиї роботи наберуть найбільшу кількість голосів у фотогалереї робіт на офіційній сторінці тележурналу в соціальній мережі «Вконтакте». Приз – запрошення на відкриття Арт-студії Ольги Волкової.

Будуть також заохочувальні призи від Олі Волкової – фартухи для маленьких майстрів і торби. Користувачі, які отримають заохочувальні призи, будуть визначені Олею Волкової на свій розсуд.

Надсилайте свої роботи на конкурс вже сьогодні і творіть разом з нами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: