ДНК. Свої

«ДНК.Свої»-3 випуск 8: Інтернатне дитинство, що залишило свій слід у житті кожного героя

Цієї неділі, 21 квітня, о 21:50 в ефірі телеканалу СТБ українці побачать історії, обʼєднані спільною темою — віднайти своїх, які знають, що таке інтернат. Життя після інтернату – невід’ємна частина його вихованців, але для деяких з них воно  стає справжнім випробуванням на міцність.

ДНК. Свої 3 сезон: історія 8 випуску від 21.04.2024

До команди проєкту “ДНК.Свої” звернувся хлопець, який все життя прожив в інтернаті, але завжди мріяв про зустріч зі своєю біологічною матір’ю. Його рідна мати проживала на окупованій Луганщині, але чи жива вона – ані Сергій, ані ймовірний брат Віталій не знають. Більше того, Сергій сумнівається, що Віталій його брат. За допомогою тесту-ДНК хлопець прагне перевірити рідство з ймовірним братом та відшукати свою матір. Журналісти проєкту  допоможуть розібратися, хто є його кровною ріднею.

Більше на тему: Тест на правду. Проєкт «ДНК.Свої»-3 встановив батьківство дитини загиблого військового у 7 випуску

Друга історія програми — про сиріт-паралімпіців  з Луганщини, вихованців Римми Федорівни Старостіної. Для вихованців інтернату Римма Федорівна була названою мамою. До проєкту звернулася дівчина, яка хоче зібрати усіх випускників у пам’ять про Римму Федорівну.  У квітні  виповнюється два роки з дня її смерті. Спортсмени, яких доля розкидала по різних куточках світу, вперше за багато років зберуться разом у студії. Учні будуть згадувати маму Римму, їхню рідну Луганщину, початок війни, окупацію, а також сумну подію — смерть Римми Федорівни на початку війни в окупованій Кремінній. 

Video: ДНК. Свої 3 сезон: історія 8 випуску від 21.04.2024

8 випуск проєкту ДНК. Свої 3 сезон – Інтернатне дитинство, що залишило свій слід у житті кожного героя. Не пропустіть 8 випуск ДНК. Свої 3 сезон від 21.04.2024

Не пропустіть зворушливі історії пошуку рідних вже цієї неділі, 21 квітня о 21:50 у 8 випуску проєкту «ДНК. Свої» на улюбленому телеканалі СТБ.  

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: