Детектор брехні

Про проект

«Детектор брехні» на телеканалі СТБ – це соціально-психологічний проект про таємниці й слабкості простих людей. Герої програми, наукові співробітники, податкові інспектори, директори шкіл, лікарі, вчителі приходять на «Детектор брехні», щоб розповісти свої життєві історії, які часто навіть для більшості їхніх близьких були таємницею за сімома печатками, а для суспільства – табу.

Правдиво й чесно відповідати на складні, а деколи й неприємні запитання в кріслі «Детектора брехні» готові люди, для яких студія проекту – це останній шанс зізнатися, покаятися, зрозуміти, пробачити, і що немало важливо – спробувати бути почутим своїми близькими.

У студії на поліграфі герой програми відповідає на непрості питання, які йому задає ведучий Дмитро Карпачов. У студії присутні родичі, близькі героя або люди, замішані в його історії, які реагують на відповіді й коментують їх. Головна умова – щирість.

З четвертого сезону «Детектора брехні» з’явилися і зіркові учасники. У проекті брали участь: актор «Маски-шоу» Георгій Делієв, журналіст Отар Кушанашвілі, російський актор Олексій Панін, співак Прохор Шаляпін та його дружина Лариса Копенкіна, співачка и колишня солістка гурту «Тату» Юлія Волкова. Публічні люди звикли вільно поводитися в присутності телекамер, і тому з одного боку їм було легше зважитися прийти на «Детектор брехні», адже людина вміє говорити про себе, а з іншого боку – й складніше, тому що робить він це дуже специфічним чином, намагаючись показати себе виключно у вигідному світлі. Але ведучого Дмитра Карпачова й поліграф не обдуриш. Тому, в студії відкривалися й небачені до цього подробиці з життя зіркових учасників.

Розповісти правду про себе не завжди просто, але найчастіше студія «Детектора брехні» стає останньою можливістю для учасників, зізнатися собі в найскладніших й непростих речах. Якщо детектор викриває героя в брехні, він припиняє гру.

Ведучим «Детектора брехні» є Дмитро Карпачов.

Зв’язатися з нами можливо по телефону: (044) 501-98-98, 501-98-99

Телефон гарячої лінії: 0-800-508-777