Детектор брехні
Дмитро Карпачов

Телеведучий каналу СТБ Дмитро Карпачов всього за кілька років роботи на телебаченні встиг шалено полюбитися глядачам усієї країни.

На рахунку у телеведучого вже близько десятка рейтингових соціальних проектів, серед яких: «Кохана, ми вбиваємо дітей», «Детектор брехні», «Один за всіх», «Врятуйте нашу сім’ю», «Вагітна у 16», спецпроект «Прощення». Цей перелік проектів постійно розширюється, оскільки Дмитро Карпачов ніколи не сидить на місці. Він готовий до нових пошуків, експериментів заради порятунку людських доль.

«Моє завдання як ведучого соціальних проектів СТБ— дати людям шанс. Ми не можемо гарантувати, що вони цим шансом скористаються. Але всім охочим ми даємо шанс змінитися і всіляко сприяємо цим змінам», — переконує Дмитро.

Народився Дмитро Карпачов у грудні 1978 року в Кіровограді. Будучи школярем, Діма завжди любив читати цікаві книги і допомагати людям. Оскільки у хлопця було велике прагнення до науки, він здобув одразу кілька освіт — вивчав маркетинг у Вищій школі соціології при Академії наук України, а також освоїв психологію і коучинг Київської асоціації практикуючих психологів і психотерапевтів, МДІ, Європейської асоціації психології, Московському центрі НЛП в освіті, Erickson College International.

Дмитро є майстром-практиком НЛП. Він — сертифікований тренер міжнародної категорії, гештальт-терапевт, коуч, бізнес-тренер. Модератор проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні — комунікаційний компонент».

На телебачення Дмитро потрапив у 2011 році. Кар’єра на СТБ для нього почалася з роботи в якості експерта на проекті «Правила життя». Вже восени того ж року він став ведучим соціального реаліті-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей», з 2012 року — ведучий програми «Детектор брехні», сімейного реаліті-шоу «Врятуйте нашу сім’ю», пост-шоу «Доньки-матері» проекту «Вагітна у 16», «Один за всіх», а з 2013 – співавтор і ведучий спецпроекту «Прощення».