Детектор брехні

Video: Детектор брехні / Детектор лжи. Сезон 8. Выпуск 16. Часть 4 из 4. Светлана и Юлия Фомова. Смотреть онлайн

Чтобы разобраться в том, почему мать и дочь превратились в заклятых врагов, а так же попытаться наладить отношения, Светлана и Юлия решили вместе пройти испытание полиграфом. Но сможет ли Юлия переступить через свои обиды, простив матери то, что она всегда предпочитала ей мужчин, если сама не брезговала предавать своего самого родного человека? И сумеет ли понять Светлана, что даже взрослой дочери необходима ее любовь и забота?
Дивіться також
Детектор брехні Сезон 8 Випуск 16 Мати і дочка прийшли на проект розібратися зі своїми образами. Частина 4 з 4. Сезон 8. Випуск 16 від 07.12.2015
Випуск 16 | 07.12.2015 | Сезон 8

Щоб розібратися в тому, чому мати і дочка перетворилися на заклятих ворогів, а також спробувати налагодити стосунки, Світлана і Юлія вирішили разом пройти випробування поліграфом. Але чи зможе Юлія переступити через свої образи, пробачивши матері те, що вона завжди воліла їй чоловіків, якщо сама не цуралася зраджувати свою найріднішу людину? І чи зуміє зрозуміти Світлана, що навіть дорослій доньці необхідна її любов і турбота?

Частина 1 з 4

Частина 2 з 4

Частина 3 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск просто зараз!