Детектор брехні

Стала відома дата старту психологічного проєкту «Детектор брехні»

Зовсім скоро відбудеться прем’єра ювілейного 10-го сезону психологічного проєкту «Детектор брехні». Це унікальне реаліті про тих людей, які хочуть бути почутими. За допомогою поліграфа вони спробують довести свою правоту і отримати відповіді на найболючіші питання. Коли глядачі побачать прем’єру 10-го сезону проєкту? Про це читайте в нашому матеріалі.

детектор

Прем’єра психологічного проєкту «Детектор брехні» відбудеться 31 серпня о 19:00!

У десятому сезоні глядачі почують багато історій про стосунки: теплі, хворобливі, трагічні, нові й незакінчені. Стосунки між чоловіками і дружинами (нинішніми або колишніми), між коханцями, батьками і дітьми, близькими родичами та сусідами. Герої, які прийдуть на проєкт, хочуть зізнатися в таємницях, які тривалий час доводилося приховувати від близьких, прагнуть довести свою чесність, налагодити стосунки з сім’єю або оприлюднити правду заради покарання винного.

«Це проєкт, який навчає жити. І я щиро вдячний тим учасникам, з якими вже встиг познайомитися, за те, що вони не побоялися прийти в студію. Я вдячний за те, що вони поділилися історіями свого життя. Тому що завдяки їхнім помилкам, про які ми говорили, у когось, хто подивиться цю програму, з’явиться шанс вчинити по-іншому, більш мудро і зважено», — розповідає ведучий реаліті Дмитро Карпачов.

Нагадаємо, «Детектор брехні» — це українська адаптація британського формату The Moment of Truth. Проєкт з’явився в ефірі СТБ у 2012 році, і до 2016-го вийшло дев’ять сезонів з ведучим Дмитром Карпачовим. У 2016 році виробництво проєкту було призупинене телеканалом СТБ.

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ.

 

Читайте також