Детектор брехні

Чоловік зраджував дружині з … козою та коровою

Героєм психологічного проекту «Детектор брехні» став 26-річний Максим Головко з селища Любар, Житомирської області.

Максим народився недоношеним та слабким. З дитинства батьки оберігали його, звільняючи від важкої роботи, та всіляко балували. Ні батько, ні мати не змушували Максима вчитися й, навіть коли у 17-річному віці він висловив бажання одружитися, підтримали його.

Але перший шлюб не витримав випробування побутом. Максим почав зловживати алкоголем й зраджувати молодій дружині. І навіть народження трьох дітей не вберегли сім’ю. Тому, проживши зі своєю дружиною всього кілька років, чоловік подав на розлучення.

Через деякий час, Максим знову закохався. Його новою обраницею стала мати-одиначка, Марічка. Чоловік навіть спробував замінити батька маленькій дочці Марічки, геть забувши про те, що у нього є рідні діти.

До студії «Детектора брехні» Максим прийшов, в надії довести своїй обраниці, що у нього серйозні наміри й він хоче пов’язати свою долю саме з нею. А також він розраховує переконати свою кохану, що чутки, які ходять про нього по селищу, ніби він вітряний – це неправда, і їх розпускають його перша дружина та теща.

Але чи можна розраховувати на розуміння коханої жінки, якщо вже не раз задивлявся на її чотирирічну доньку? І, як довести, що є порядним сім’янином, якщо будучи у шлюбі, зраджував дружині… з козою та коровою?

Дивіться психологічний проект «Детектор брехні» у понеділок, 16 травня, о 22:35 на СТБ!

Читайте також