Детектор брехні

Хлопець у 25 років став дідом

Ігорю Друзєву 25 років. Він приїхав на проект «Детектор брехні» з міста Дніпропетровськ, щоб розповісти свою історію життя. Ігор залишився сиротою. Сталося це, коли в трирічному віці він став свідком вбивства батька, а матір-наркоманка потонула у річці.

Потрапивши разом з братами в дитячий будинок сімейного типу, хлопцю постійно доводилося терпіти знущання від прийомної матері. Свою їжу Ігорю доводилося щодня відпрацьовувати, а за непослух його жорстоко били лопатою. На навчання й саморозвиток у Ігоря просто не було часу і молодий чоловік так і не отримав освіти. А старші названі брати по притулку, які на той момент вже були добре влаштовані, відмовилися підтримати молоду людину. Щоб прогодувати себе, Ігорю довелося співпрацювати з правоохоронними органами, підробляючи «наживкою» для педофілів.

Через два роки, він влаштувався працювати водієм у бордель, де і познайомився зі своєю майбутньою дружиною, Ганною. Хлопця не злякало ні те, що жінка була колишньою повією, ні те, що вона старша за нього на 15 років.

Анна оточила молоду людину турботою та теплом, яких так йому не вистачало. Але названі брати категорично відмовляються приймати дружину Ігоря, посилаючись на те, що вона занадто для нього стара й рано чи пізно йому захочеться поміняти її на більш молоду.

На «Детектор брехні» чоловік звернувся для того, щоб довести братам, що йому неважливо скільки років Ганні, оскільки він щиро її любить. Крім того, Ігор хоче зізнатися дружині у своїх минулих зв’язках з чоловіками, щоб більше не мати від неї секретів.

Але чи варто зневажати братів за відверті висловлювання на адресу дружини, якщо сам відчуваєш потяг до її доньки? І чи можна довести дружині, що готовий зустріти з нею старість, якщо дивишся на неї виключно, як на матір?

Дивіться психологічний проект «Детектор брехні» у понеділок, 25 квітня, о 22:35 на СТБ!

Читайте також