Детектор брехні

Дівчина стала алкоголічкою через матір, яка з дитинства споювала її пивом

23-річна домогосподарка Катерина Гавришевська з міста Олександрія, Кіровоградської області, приїхала на «Детектор брехні», щоб налагодити відносини з рідними.

Батьки Катерини розлучилися, коли дівчинці було шість років, так як батько не тільки зловживав алкоголем, але й регулярно знущався над матір’ю, припікаючи об її обличчя недопалки й кидаючись з сокирою. Але, незважаючи на це, Катерина переконана, що в такій поведінці батька винна саме мати, оскільки зраджуючи йому, вона сама провокувала в дома скандали.

Після розлучення, мати замість того, щоб займатися вихованням дітей, більшу частину часу проводила з численними коханцями. Сприймаючи такий розгульний спосіб життя як норму, дівчина вже з п’ятнадцяти років почала зловживати алкоголем та роз’їжджати по саунах з чоловіками. А, на знак подяки за те, що їй давали можливість помитися та годували, Катя надавала інтимні послуги.

Через деякий час дівчина вийшла заміж за порядного інтелігентного чоловіка. Але, проживши з ним декілька років і народивши сина, Катя зрозуміла, що їй нудне таке розмірене життя. Тому втекла від першого чоловіка до наркомана, з яким могла розважатися на дискотеках та спільно вживати амфетамін.

Все змінилося у той момент, коли новий коханий поїхав до Росії на заробітки, а Катя в барі познайомилася зі своїм нинішнім чоловіком, Денисом. Чоловік, який у минулому відсидів, зачарував Катерину своїм грізним виглядом та репутацією місцевого авторитету.

Дівчині здавалося, що саме такий чоловік їй й потрібен: той, який не дасть в образу й зможе забезпечити їй безбідне існування, завдяки навичкам рекетира. У цьому шлюбі, Катя народила ще одного сина. Спочатку життя складалося добре. Але, після того, як, приревнувавши свою дружину до незнайомця, Денис силою вивіз її у багажнику та спробував втопити у кар’єрі, дівчина почала сумніватися в своєму виборі. Але піти від чоловіка-садиста Катя боїться. І навіть після того, як його посадили до слідчого ізолятора, вона не вирішується з ним розлучитися.

У розпачі Катя вирішила сісти у «крісло правди». Чи зможе дівчина звільнитися від тирана, який перебуваючи за гратами, погрожує їй вбивством? І чи можна звинувачувати матір у тому, що опинилася у такій ситуації, якщо, сама, виховуючи двох дітей, більшу частину життя проводиш у барі, в пошуку нових коханців?

Дивіться психологічний проект «Детектор брехні» у понеділок, 4 квітня, о 22:35 на СТБ!

Читайте також