Детектор брехні

Дідусь підштовхував внука до самогубства

Героєм проекту «Детектор брехні» став Євген Степанов з міста Вишневе, Київської області.

Через зріст один метр десять сантиметрів Євген завжди відчував себе ізгоєм. А надмірна увага оточуючих лише посилювала ненависть до себе.

Щоб довести всім, що він гідний поваги, Євген зв’язався з компанією бандитів, регулярно обкрадав людей, і почав вживати наркотики. А щоб мати хоч якесь сексуальне життя, він  пристрастився до випивки в компанії досвідчених жінок алкоголиків.

Рідний дідусь радив онукові застрелитися, щоб не мучити ні себе, ні рідних. Після таких слів Євген регулярно різав собі вени в надії на смерть.

Спостерігаючи за стражданнями сина, мати Євгена жодного разу з ним не поговорила про його особливості, і замість того, щоб адаптувати сина до реальностей, своєю надмірною опікою лише нагадувала йому про ущербність.
Як результат, хлопець злився на матір і звинувачував її у всьому негативному, що відбувалося в його житті.

«Детектор брехні» потрібен Євгену для того, щоб вперше в житті розповісти матері про жахливі вчинки юності і про біль, який він носить всі ці 25 років.

Дивіться на СТБ у понеділок, 30 березня, о 22.30 «Детектор брехні»!
І правда проб’ється!

Video: Дедушка подталкивал внука к самоубийству

Родной дедушка советовал внуку застрелиться, дабы не мучить ни себя, ни родных. После таких слов Евгений регулярно резал себе вены в надежде на смерть.

Читайте також