Детектор брехні

Лариса Копенкіна зважиться на сповідь перед єдиним сином

У наступному випуску глядачі побачать сповідь «божевільною пенсіонерки»! Адже в кріслі правди виявиться бізнес леді і колишня дружина Прохора Шаляпіна – 59-річна Лариса Копенкіна!

Лариса вміє заробляти гроші. Але так само вона вміє і веселитися, за що московська преса охарактеризувала її «ненормальною пенсіонеркою».

На початку 2013 року Лариса зустрічає російського співака Прохора Шаляпіна. І незабаром виходить за молодої людини заміж, хоч він їй і в сини годиться.

У минулому сезоні жінка вже була в студії «Детектор брехні», як група підтримки свого молодого чоловіка.

Дізнавшись про Прохора багато неприємної правди, жінці вистачило мужності зберегти з ним стосунки, незважаючи на те, що він кинув би Лару заради жінки більш багатої, і завжди мріяв позбутися її сина заради спадщини.

Ось тільки після його неакуратної зради і вагітності його молодої коханки Лариса не витримала, і подала на розлучення.

Лариса Копенкина решилась на испытание правдой

Лариса Копенкина решилась на испытание правдой

Намагаючись всім виглядом показати, як їй байдуже все що сталося, жінка ще більше часу проводить на дискотеках з молодими хлопчиками. Цим викликає сміх преси та роздратування її єдиного сина Юрія, який відмовляється слухати матір, вважаючи, що вона для нього нічого не зробила, і обзиває егоїсткою, замість того, щоб підтримати її теплими словами.

Щоб повернути відносини з єдиною дитиною, усвідомлюючи, що більше у неї нікого немає, 59-річна жінка вирішила пройти випробування детектором брехні.

Але чи зможе навіжена Лариса подивитися на себе з боку і усвідомити, що засуджує сина за вчинки, які завжди здійснювала сама !? Що її син має право ображатися на матір, бо вона сама зіпхнула його виховання на колишнього чоловіка.

І чи зможе Юрій пробачити і прийняти мати такою, якою вона є? Враховуючи те, що її «ненормальна» поведінка викликана тим, що колись її зрадив батько Юри, зробивши черствою жінкою, яка почала зраджувати чоловікам заздалегідь, щоб втекти від можливих розчарувань.

Що її егоїстичне ставлення до життя викликано тим, що колись Лариса втратила улюблену дочку, яка загинула, як вважає сама Лариса через неї, і відсутності взаєморозуміння між ними.

І що саме ця трагедія зламала сильну жінку, яка зараз намагається жити за себе і свою дочку.

Дивіться в понеділок трагічну сповідь жінки, яка завжди йшла по життю сміючись, і яка, не може стримати сліз від болю і образ! Лариса Копенкіна і її правда, у понеділок, 16 березня, о 22.30 на СТБ!

Video: Лариса Копенкина решится на исповедь перед единственным сыном

Чтобы вернуть отношения с единственным ребенком, осознавая, что больше у нее никого нет, 59-летняя женщина решила пройти испытание детектором лжи.

Читайте також