Детектор брехні

Більше 20 років чоловік приховував свою тягу до зоофілії

2 лютого, о 22.30, на каналі СТБ, в ефірі самого чесного проекту країни «Детектор брехні» глядачі почують неймовірну історію, шокуючу сповідь тридцятивосьмирічного Андрія Радчука з села Виноградар, Одеської області. Чоловік звернувся на проект «Детектор брехні» в надії зізнатися коханій дружині у своїх численних зрадах.

Ось вже більше двадцяти років Андрій є хорошим чоловіком і люблячим батьком для п’ятьох своїх синів. Однак, придушувати в собі свої сексуальні бажання він більше не в силах.

Андрію Радчук набридло лицемірити, приховуючи від дружини свою пристрасть до таких сексуальним потягам, як зоофілія, ексгібіціонізм і жорсткий секс. Чоловік зважився сісти в крісло поліграфолога і озвучити свої одкровення на всю країну, в надії повідати коханій дружині про те, чому він відчуває себе нещасним.

 Дивіться в понеділок, 2 лютого, о 22.30 на СТБ! Шокуюча сповідь чоловіка, до якого з дитинства ставилися як до тварини! Не пропустіть!

Video: Более 20 лет мужчина скрывал свою тягу к зоофилии

Андрею Радчуку надоело лицемерить, скрывая от супруги свою тягу к таким сексуальным влечениям, как зоофилия, эксгибиционизм и жесткий секс.

Читайте також