Детектор брехні

Колишній наркоторговець відкрив новий бізнес

Колишній наркоторговець Єгор звернувся на проект «Детектор брехні» для того, щоб налагодити відносини з дружиною. Розуміючи, наскільки це ризикований крок, він все ж, був готовий на все, щоб кохана пробачила його.

У студії проекту «Детектор брехні» герой чесно і відкрито розповів про всіх схемах виробництва і збуту наркотиків. Він, звичайно, розумів, що те, чим він займався, це кримінальна відповідальність. Але повністю був готовий навіть до найсерйозніших наслідків. Страх втратити кохану і бажання почати нове життя виявився сильнішим.

Після відвертої сповіді парі довелося несолодко. Розуміючи, що, можливо, люди певного кола можуть його шукати, Єгору та Анні довелося змінити номер телефону. Більш того, заради нового життя і спокою вони змушені були переїхати в інше місто.

Читайте також: Опікун, якого звинувачували в збоченнях, довів, що невинен

Єгор не шкодує про те, що зважився взяти участь у проекті. Це допомогло не тільки зав’язати з минулим, а й повністю перебудувати сьогодення.

Дружина Ганна щаслива тому, що завдяки сповіді Єгор остаточно і безповоротно відмовився від криміналу. Разом вони здійснили давню мрію і відкрили власний тату-салон. Тепер вони ведуть здоровий спосіб життя і подумують про другу своєї мрії – про дітей!

Video: Бывший наркоторговец открыл новый бизнес

После откровенной исповеди паре пришлось несладко. Понимая, что, возможно, люди определенного круга могут его искать, Егору и Анне пришлось сменить номер телефона. Более того, ради новой жизни и спокойствия они вынуждены были переехать в другой город.

Читайте також