Детектор брехні

АНОНС: Чоловік вбив дружину на очах у дитини

Своє дитинство Василь згадує зі сльозами на очах. Рідні сестри постійно знущалися над ним, принижували і намагалися вбити.  І навіть спроба Василя захистити сестру від хуліганів, яка обернулася для хлопця сексуальним насильством, що не зблизила рідних.

Зараз дівчата намагаються виселити Василя з квартири, яку йому заповіла мати. А хлопець безнадійно намагається зрозуміти причину ненависті сестер, і не припиняє спроби зблизитися з ними, іноді навіть вдаючись до їх же підлим методам. Усвідомивши, що самостійно поговорити з сестрами він не зможе, Василь зважився пройти випробування поліграфом.
Але чи допоможе це згуртувати родину, поведінка яких нагадує павуків у банці?

Крім цього, глядачі в наступному випуску побачать і історію 26-річної Аліни Коробової з Кременчука. Дівчина зважилася на публічні одкровення, оскільки не може впоратися з жахливими спогадами минулого. Будучи підлітком, Аліна стала мимовільним свідком трагічної загибелі своєї матері, причому від руки власного чоловіка. Опинившись перед страшним вибором – залишитися сиротою або ж жити під одним дахом з убивцею, дівчина роздумувала недовго. Тільки от тепер криваві подробиці минулого постійно перегукуються з повсякденністю Аліни.

І навіть через багато років, вже у власній родині, дівчина панічно боїться повторити долю своєї матері. Чому? Дивіться психологічний проект Детектор брехні в понеділок, о 22.25 на СТБ!

Video: Муж убил жену на глазах у ребенка

Свое детство Василий вспоминает со слезами на глазах. Родные сёстры постоянно издевались над ним, унижали и пытались убить. И даже попытка Василия защитить сестру от хулиганов, которая обернулась для парня сексуальным насилием, не сблизила родных

Читайте також