Детектор брехні

Хлопець з 15 років заробляв проституцією через байдужість матері, яка пила

25 річний Валерій Страту з Харкова зважився пройти випробування правдою, і розповісти про всі жахи і приниження, на які прирекла його байдужість рідної матері. Саме байдужість найріднішої людини підштовхнуло хлопця занадто рано встати на хибний шлях.

Хлопець взяв участь у проекті заради того, щоб мати звернула на нього увагу і почула про те, що йому довелося пережити.

Серед присутніх в залі була сама мати, двоюрідна сестра і друзі героя.

В справжніх шок кинув присутніх вже перше питання. Виявилося, що Валерій з 15 років заробляв на життя проституцією.

Наступні відповіді все більше піднімали завісу над тими приниженнями, які хлопцеві довелося пережити.

З’ясувалося, що у нього був сексуальний контакт з двоюрідним братом, він крав гроші у своїх клієнтів і шантажував їх. Ці та багато інших страхітливих вчинків не були відомі нікому з близьких хлопця.

Але другий блок питань розкрив ті причини, які спонукали його обрати такий шлях.

Катерина - мать Валерия

Катерина – мати Валерія

Однією з найбільш відвертіших відповідей стало зізнання в тому, що він вкрав товар в магазині, щоб привернути увагу матері. Справжнім випробуванням опиниться і правда про перший сексуальний контакт, яким стало насильство з боку директора інтернату.

15-річний підліток вважав життя в інтернаті кращим, ніж життя під одним дахом з матір’ю, яка одного разу нагодувала сина собачим м’ясом.

Але Валерія чекав ще один сюрприз. Чи не єдина доросла людина, яка у важкий момент підтримав його – це його тітка. Побоюючись її засудження, хлопець не запросив її в групу підтримки. Однак, вона спостерігала за подіями з таємної кімнати.

Як відреагує любляча тітка на визнання хлопця про те, що у нього був секс з її сином? Які страшні подробиці минулого життя хлопця відкриються перед його рідними? Про це ви дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Парень с 15 лет зарабатывал проституцией из-за безразличия пьющей матери

Валерий Страту из Харькова решился пройти испытание правдой, и рассказать обо всех ужасах и унижениях, на которые обрекла его безучастность родной матери. Именно безразличие самого родного человека подтолкнуло парня слишком рано встать на ложный путь.

Читайте також