Детектор брехні

Юлії Волковій подобається виступати перед гомосексуалістами

Відома співачка Юлія Волкова взяла участь у самому чесному телепроекті країни «Детектор брехні». В ході програми дівчина щиро відповідала на найвідвертіші питання ведучого Дмитра Карпачова.

Напередодні свого тридцятиріччя солістка скандально відомої групи «ТАТУ», вирішила розповісти всю правду про себе, щоб розібратися в тому, чому їй не щастить в особистому житті і чи варто жертвувати кар’єрою заради дітей.

Відповідаючи на питання за питанням, Юлія розкривала все більше таємниць зі свого життя. Вважаючи себе красивою і талановитої, на даний момент Юлія – мати-одиночка. Причому, від своїх чоловіків вона йшла сама. Абсолютно чесно вона відповіла на питання про те, що найбільше в чоловіках цінує щирість і надійність, а не гроші.

З нового боку розкрив дівчину питання про взаємини з колишньою колегою – партнеркою по групі Лєною Катиной. Юля зізналася, що у них не було насправді сексуальних відносин, і тематика нетрадиційної орієнтації дівчат – це був не більше, ніж вдалий піар хід.

срединка

Також дівчина розповіла про своє ставлення до нетрадиційної орієнтації. Зокрема те, що їй подобається виступати перед гомосексуалістами тому, що вони, на її думку, більш щирі. Хоча, з іншого боку, засудить сина, якщо він віддасть перевагу нетрадиційному сексуальних відносин. У тому числі Юля вперше зізналася у своїй нелюбові до Росії. Дівчина сказала, що вона не патріотка своєї країни.

Дізнатися більше правди від солістки екс групи «ТАТУ» можна, подивившись ВІДЕО:

Video: Юлия Волкова призналась, что она не патриотка России

Известная певица Юлия Волкова приняла участие в самом честном телепроекте страны «Детектор брехні». В ходе программы девушка искренне отвечала на самые откровенные вопросы ведущего Дмитрия Карпачева.

Читайте також