Детектор брехні

АНОНС: Чоловік краде гроші у матері, сестри і рідного сина

У наступному випуску «Детектор брехні» глядачі СТБ познайомляться з 42-річним Олексієм Шульгою з міста Антрацит, Луганської області.

Чоловік звернувся в проект тому, що усвідомив – він абсолютно самотній! А причиною цьому є його постійна брехня, звичайно ж, заради вигоди. І як результат, – лише мати і сестра все ще спілкуються з Олексієм.

Чоловікові доведеться зізнатися, що у свої 42, він відчуває себе хлопчиком середнього шкільного віку, який заради уваги матері придумує собі діагноз, через яку йому зроблять абсолютно не потрібну операцію. Але мама буде постійно поруч!

І при цьому, Олексію завжди хотілося бути крутим чоловіком серед друзів. І для цього, електрик за професією і алкоголік за покликанням, краде у матері-пенсіонерки останні гроші, бере у сестри в борг, і всі прогулює з друзями, оплачуючи їх рахунки.

Питання за питанням Олексію, заради прощення власною матір’ю доведеться говорити правду про найбільш страшних, своєю абсурдністю, власних вчинках. Якою ж буде реакція літньої жінки, коли вона дізнається масштаби брехні її власного сина?

Але крім вражаючих зізнань героя буде ще одна особливість у цьому випуску – «Таємна кімната»!

Вона була створена для того, щоб запрошувати туди людей, які давно втратили зв’язок з героями. І саме в цьому випуску, з таємної кімнати, за сповіддю батька спостерігатиме кинутий їм син – Олександр.

Хлопець вважає Олексія зрадником і злодієм, якому все життя було плювати на сина, і коли той сам приїхав до батька, Олексій примудрився вкрасти у нього гроші.

Саша більше року не спілкується з батьком і бабусею, змінивши місце проживання і номери телефонів. Але проекту вдалося відшукати Олександра і умовити його приїхати в студію, щоб хоча б послухати батька з боку.

Разом зі своєю дівчиною Саша буде слухати Олексія з «таємної кімнати», та буде шокований його вчинками, не менше, ніж група підтримки в студії.

Дізнайтеся, які слова Олексія скривдять його сина настільки, що він буде відмовлятися виходити в студію, і заради кого він, все-таки, зробить цей крок? Чи зможе сам Олексій говорити правду, і довести всім, що він заслуговує прощення і ще одного шансу на нові відносини з близькими? Дивіться в понеділок о 22.30 на СТБ! Правда проб’ється!

Video: Мужчина ворует деньги у матери, сестры и родного сына

Мужчина обратился в проект потому, что осознал - он совершенно одинок! А причиной этому является его постоянная ложь, конечно же, ради выгоды. И как результат, - лишь мать и сестра все еще общаются с Алексеем.

Читайте також