Детектор брехні

Мати прирікає дітей на життя в домашньому концтаборі

Дитинство 40-річної киянки Наталії Іванової не назвеш щасливим. З раннього дитинства рідна мати дуже жорстоко била дочку, а потім і паралізованого батька. Зараз агресія матері зосереджена навколо онуків. За допомогою поліграфа жінка хоче достукатися до серця родительки, щоб та побачила – донька варта її любові.

Однак, серед групи підтримки матері не виявилося. Жінка зробила все для того, щоб не бути присутнім. За словами героїні, її мати не хоче публічної ганьби.
І, насправді, зрозуміти матір можна. Адже вже одне з перших питань шокує присутніх в залі. Рідна мати настільки сильно била доньку, що від цього у неї боліло все тіло, через цю болі дитина навіть не помітив, що в результаті побиття у неї зламаний палець.

Для матері не було причини. Єдине, що її зупиняло – це загроза, що Наташа розіб’є кришталеву ладью. На думку Наталії, мати, мабуть більше цінувала кришталь, ніж дитину тому, що вона – не бажана.
Батько намагався захистити її, шкодував. Але часто пив, і в випівшем стані також піднімав руку на дочку, хоча потім каявся в сльозах. Але незабаром батько залишився паралізованим, і тоді мати била і його.

На цьому сюрпризи не закінчилися. Виявилося, що мати, мало того, що приховала від батька весілля дочки, так ще й прийшла на неї в жалобі.

На жаль, для Наталі, била її не тільки мати. Одного разу люблячий чоловік, побив її до напівсмерті через невичіщенной взуття. На очах у їх спільної дочки.

З нинішнім чоловіком у них є син. Наталя народила його раніше терміну через постійні скандалів.

На даний момент їх сім’я: дружина, чоловік і двоє дітей проживають разом з матір’ю Наталі.

Переїхати вони не можуть, у зв’язку з тим, що їм не вистачає фінансів. Але вже наступні питання ведучого розкривають трохи іншу картину того, що відбувається.

Справа в тому, що чоловік впевнений – він зможе уберегти Наташу і дітей від побоїв, навіть на відстані. А ось переїхати під Київ до своїх батьків, рятуючи дружину і дітей – в цьому необхідності немає. Виходить, що від переїзду їх утримує лише те, що чоловікові лінь на годину довше їздити на роботу до Києва.

Перший же чоловік героїні пропонує взяти до себе 14 річну доньку. Але Наташа вважає, що дівчинка не зможе без неї.

Внаслідок такої заплутаної схеми, мати прирікає дітей на життя в концтаборі.

Ведучий проекту Дмитро Карпачов намагається апелювати до совісті батьків, особливо здорового, працюючого батька. Але, по видимому, той не розуміє справжньої картини, так як вважає, що до переїзду дружині варто дещо що зробити. А саме:

«Попрацювати інформаційно, перехопить управління над родиною під свій контроль, в ручному режимі».

Що змушує жінку терпіти агресію вже 40 років? Заради чого вона прирікає власних дітей на домашній пекло. І чи так чиста її власна совість? Про це дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Мать обрекает детей на жизнь в домашнем концлагере

С раннего детства родная мать очень жестоко избивала дочь, а потом и парализованного отца. Сейчас агрессия матери сосредоточена вокруг внуков. С помощью полиграфа женщина хочет достучаться до сердца родительницы, чтобы та увидела – дочь достойна её любви.