Детектор брехні

Наркоторговець тестував наркотики на своїх друзях

На проект «Детектор брехні» звернувся наркоман, наркоторговець і хімік-виробник Єгор. На поліграф його привело бажання розірвати порочне коло заради нового життя, в якій він мріє мати дітей.

«Я хочу кинути кримінал і заробити грошей на правді», – сказав чоловік. Однак, чи вдасться йому відповісти на всі питання, оголивши всю шокуючу правду про себе і свій бізнес?
У залі сидить група підтримки героя – дружина, в минулому також вживала наркотики, тесть, який замінив йому рідного батька і друг. Чи зможуть вони витримати всю ту правду, яку прийшов розповісти Єгор?

Вперше спробував серйозні наркотики Єгор ще на першому курсі інституту. У тому, що він став наркоманом, звинувачує свого батька. З тих самих пір, як познайомився з наркотиками, вони зайняли в його житті міцне місце. Не маючи вищої освіти, він сам навчився виробляти і продавати їх. Це стало основним бізнесом, за рахунок якого чоловік забезпечував себе і сім’ю.
Питання за питанням він дає правдиві відповіді, все більше відкриваючи двері в свою кримінальну дійсність.

Наркоторговец рассказал правду о своем бизнесе

Наркоторговець розповів правду про власний бізнес

 

Виявилось, що в пошуках нової рецептури, він тестував товар на друзях, знаючи, що це може вбити їх. За щомісячну плату його покривали працівники карного розшуку. Будучи 8 разів при смерті від передозування, він сам так і не зміг побороти залежність.

Анна - жена Егора

Анна – дружина Єгора

 

Кожена наступна відповідь Єгора ставить все більше питань перед його дружиною Анною. Однак, чи зможе жінка витримати правду, яка стосується справжнього ставлення чоловіка до неї?

Чи заслуговує прощення людина, яка прийшла щиро покаятися, якщо він сам прирікає людей на повільну смерть? Відповіді на ці запитання ви можете знайти, подивившись ВІДЕО:

Video: Наркоторговец тестировал наркотики на своих друзьях

На проект «Детектор брехні» обратился наркоман, наркоторговец и химик-производитель Егор. На полиграф его привело желание разорвать порочный круг ради новой жизни, в которой он мечтает иметь детей.

Читайте також