Детектор брехні

Фінансова шахрайка не кається за крадіжку

У найближчий понеділок, 5 травня, о 22:35 в ефірі програми «Детектор брехні» глядачі познайомляться з історіями двох героїв. 21-річна Світлана прийде розповісти, як потрапила в рабство в далекій Туреччині, а 46-річна Олена повідає, як примудрилася прокручувати фінансові махінації.

Світлана Мастюкіна живе в місті Дніпропетровськ. Після смерті батька, раптово помер і її брат. Залишившись удвох з матір’ю, дівчина приймає рішення кинути навчання і відправитися на заробітки до Туреччини. Але замість грошей молода дівчина ледь не отримала кулю в лоб. Коли Світлана після декількох місяців «заробітків» повернулася додому ні з чим, мати влаштувала дівчині скандал і навіть не захотіла вислухати дочку, яка за фактом потрапила у рабство.

У студії програми «Детектор брехні» Світлана хоче, нарешті, розповісти матері, що їй довелося пережити в гонитві за заробітком і поліграф для неї – це єдина надія на те, що мати їй повірить.

мастюкина

Світлана Мастюкіна

Також в «кріслі правди» з’явиться Олена Яковлєва з Сімферополя. Жінка завжди намагалася брати від життя все, що потрібно їй, забувши про те, що у неї є син. Олена заробляла на життя фінансовими махінаціями, за що поплатилася тюремним ув’язненням.

Вийшовши на свободу Олена вирішила довести синові і, в особливості новому коханому, що вона – ідеальна жінка, і тепер у неї інші цінності!

Але чи зможе Олена, яка досі не кається за крадіжку, а лише за те, що попалася, бути чесною? Або ж це – новий, ретельно спланований спектакль, де роль жертви – заздалегідь заготовлена її цивільному чоловікові.

Дивіться у понеділок, 5 травня, о 22:35 на СТБ, і правда проб’ється!

Video: Фінансова шахрайка не кається за крадіжку

Фінансова шахрайка не кається за крадіжку

Читайте також