Детектор брехні

Чоловік, якого виховала черниця, веде розгульне життя

В понеділок, 28 квітня, о 22:30 у студії соціально-психологічного реаліті-шоу «Детектор брехні» з’явиться 33-річний Іван Сньозик з села Кушниця, Закарпаття.

Оскільки хлопець з самого дитинства притягував неприємності, батьки вирішили віддати його на виховання тітці, яка була настоятелькою жіночого монастиря. Але замість контролю, Іван отримав повну свободу.

З тих пір чоловік так і живе: секс з повіями, махінації з міліціонерами, нескінченні пиятики, крадіжки у членів власної родини. Більш того, на рахунку чоловіка величезні кредити, які він примудрився оформити на друзів і близьких.

Главный герой на полиграфе

Головний герой на поліграфі

Крім цього, Івану в юності вбили в голову, що всі жінки – зрадниці, а тому він не зобов’язаний зберігати вірність навіть власній дружині. І щоб довести правоту своїх переконань Іван зажадав, щоб дружина теж пройшла тест на поліграфі.

Хто ж виявиться правий у цій ситуації? І чи зможе чоловік, що звик робити все, що хоче, усвідомити свою безладність і взяти відповідальність за власні вчинки. Дивіться у понеділок, 28 квітня, о 22.30 на СТБ.

Video: Чоловік, якого виховала черниця, веде розгульне життя

Чоловік, якого виховала черниця, веде розгульне життя

Читайте також