Детектор брехні

Через тривале утримання пенсіонер задумався про кастрацію

Наступного понеділка, 21 квітня, о 22:30 у самому чесному телепроекті «Детектор брехні» глядачі познайомляться відразу з двома героями – 21-річною колишньою повією Катериною і 63-річним, залежним від сексу по Інтернету, пенсіонером.

21-річна Катерина Гладун родом з Луганщини. Дівчина зважилася на участь у проекті, щоб відкрити близьким правду про себе. Катя готова розповісти на всю країну, що життя в столиці зробило її залежною від грошей. А її нинішні фінансові блага, це аж ніяк не робота офіціанткою, а копітке обслуговування клієнтів у секс-індустрії. І хоча на прохання майбутнього чоловіка Катерина перестала займатися проституцією особисто, вона стала для інших дівчат покровителем у цих питаннях. Якою ж буде реакція матері, яка виховала дочку з такими цінностями? І чи може майбутній чоловік довіряти жінці, яка заради грошей готова на все?

Катерина Гладун

Катерина Гладун

Також в студію Детектора прийде 63-річний Олександр Левшин. Пенсіонер з Києва вирішив пройти випробування поліграфом, щоб врятувати свою сім’ю. Дружина, яка поруч з Олександром уже довгі 30 років, зараз готова розлучитися з чоловіком через його думки про секс.

Жінка стверджує, що після зради чоловіка десятирічної давності, вона більше не може приймати його як партнера в інтимному плані. А їхній шлюб протримався так довго завдяки високим, платонічних стосункам. Олександр, нарешті, хоче зізнатися дружині, що більше так не може. Адже тривале утримання зробило чоловіка залежним від сексу по Інтернету, і іноді змушує його замислитися про кастрацію.

Два кардинально різних герої спробують говорити правду для того, щоб змусити себе поглянути на світ по-іншому. Не пропустіть «Детектор брехні» у понеділок, 21 квітня, о 22:30 на СТБ. «Правда – проб’ється»!

Video: Через тривале утримання пенсіонер задумався про кастрацію

Через тривале утримання пенсіонер задумався про кастрацію

Читайте також