Детектор брехні

Екс-дружина телеведучого живе з двома карними злочинцями

У цей понеділок, 22 квітня, в 22:25 на каналі СТБ черговий випуск психологічного проекту «Детектор брехні». Цього разу участь у програмі візьмуть одразу дві жінки ...
Киянці Олександрі Равреба – 44 роки. Після розлучення з колишнім ведучим одного з телеканалів жінка залишилася в прямому сенсі слова ні з чим. Навіть її 12-річна дочка захотіла жити з батьком. Олександра ж стала «грати трупів» і … закохалася в ув’язненого. Все б і нічого, але одного «прекрасного» ранку на порозі її квартири з’явився колишній співкамерник нинішнього «чоловіка» …
Через що від Олександри пішла маленька дочка? Як отримати задоволення від того, що ти – мрець? І чому сьогодні жінка змушена жити під одним дахом з двома колишніми в’язнями? Відповіді на ці питання ви дізнаєтеся 22 квітня в 22:25 на телеканалі СТБ у програмі «Детектор брехні».
 
51-річна Агафія Чікановская проживає в селі Перегонівка Кіровоградської області. Мати-героїня, самотужки виростила та виховала дев’ятьох дітей. Заради того, щоб прогодувати величезну родину, Агафії Павлівні доводилося йти на злочини. У молодості героїня накоїла багато дурниць, за які тепер розплачуються її діти.
 
Що призвело до трагічної загибелі її синів? Завдяки чому старша дочка Агафії досі жива? І про скількох братів і сестер досі не знають діти Агафії Павлівни? 
Не пропустіть шокуючі зізнання багатодітній матері-одиначки вже в наступному випуску «Детектор брехні». 22 квітня о 22:25 на телеканалі СТБ.