Детектор брехні

Мати-одиначка приймала наркотики і знущалася над дитиною

Секс заради цікавості, наркотики, знущання над власною дитиною. Абсолютно різні жінки … Але такі схожі життя. У понеділок, 4 березня, о 22:25 – відразу дві героїні в «Детектор брехні»!
Перша героїня нашої програми – 49-річна киянка Інна Смук. Жінка називає себе психоаналітиком, і за сумісництвом парапсихологом. Вона стверджує, що володіє рентгенівським зором. Саме цей дар жінки ведучий програми «Детектор брехні» Дмитро Карпачов готовий перевірити в студії.
На ретельній перевірці наполіг майбутній чоловік Інни. І перевіряти, він буде не дар своєї нареченої, а її вірність. Адже до знайомства з ним, жінка вела не надто цнотливий спосіб життя – алкоголь, брудні танці і секс заради … цікавості!
Чи зможе Інна бути чесною перед майбутнім чоловіком? І в чому вона зізнається на поліграфі?
У другій частині програми ви познайомитеся з 32-річною матір’ю-одиначкою з Чернігова Наталією Ніколаєнко. Ця тендітна жінка сама виховує сина і фінансово забезпечує своїх батьків. Саме близьким і рідним Наталія вирішила розповісти про ті епізоди зі свого життя, про які вони навіть не здогадуються – наркотики, зради, груповий секс і навіть знущання над власною дитиною …
У чому, за допомогою «Детектора брехні», готова зізнатися героїня? Чи зможуть рідні прийняти її правду?


Не пропустіть! У понеділок, 4 березня, о 22.25 – відразу дві героїні в проекті «Детектор брехні»!