Танці. World of Dance

Ілона Федорко

Дата народження (повних років): 25.10.1997 р., 19 років.

Освіта: молодший спеціаліст за спеціальністю «Правознавство».

Нинішня діяльність: хореограф, танцюрист.

Інтереси: захоплююсь фотографією, літературою. Подорожую і отримую від цього задоволення. Люблю пізнавати людей і їх внутрішній світ, звички.

Танцювальний стаж і улюблений стиль танцю: танцюю 16 років, модерн-джаз.

Речі, без яких не можеш обійтися в танці: для мене важливо, щоб кожен рух був виправданим,  а кожен погляд не випадковим. Танець як маленька історія,  написана мовою рухів,  де головний читач глядач, який проживає цю історію по-своєму.

Усталені звички: завжди пунктуальна, прямолінійна, не вмію довго сидіти на місці , дуже швидко приймаю рішення.

Причина, через яку вирішив взяти участь у «Танцюють всі – 9»: поразка в минулому сезоні додала ще більшої мотивації і бажання працювати над собою. Це можливість бути маленькою частиною чогось справді масштабного. 

Спроба участі в «Танцюють всі!»: друга, минулого року пройшла всі випробування сотні,  але у топ-20 потрапити не вдалося.

П’ять речей, які завжди під рукою: залежить від обставин,погоди і настрою.

Найбільший вплив на неї справили: кожен новий день це новий досвід, нові люди і емоції. Ніколи не мала конкретних кумирів. Просто вдячна всім,  хто справді щиро в мене вірить, підтримує і піклується.

У разі перемоги, на що витратиш виграш: моя мрія власний театр танцю. Мистецтво в кожному з нас, в кожному слові і думці . Було б добре дарувати це мистецтво всім, хто цього потребує.

Про себе: мабуть, найважчим є говорити про себе зі сторони. В людині завжди ховається щось чуже для неї, пізнати яке вона не в змозі. Вірю в добрих людей,  і знаю, що головне – всередині!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.