Танці. World of Dance

Віктор Томашек дотанцював фінальне соло зі зламаною ногою

Головним зізнанням Віктора Томашека стала розповідь про складні стосунки з батьками в дитинстві. «Мені нема чого гарного згадати про батьків. Мені було 15 років, коли я пішов жити до бабусі. Вона боролася за мене все життя і любила мене. І вона дуже рада, що я на проекті», – відверто розповів учасник.

IMG_9103

Танцюрист пояснив таку ситуацію в сім’ї тим, що мама сильно пила, і він не міг достукатися до неї. Батьки хлопця розлучилися, коли він був ще малюком, і батька він не знав. Бабуся замінила учаснику всіх рідних в одній особі. «Вітю я люблю більше за всіх. На планеті іншого такого немає. Він знайшов себе в танці, і я йому кажу – борись далі», – посміхалася бабуся Віті, розповідаючи про улюбленого онука. Саме бабусі танцюрист присвятив фінальне соло.

Читайте також: Вова Галенко присвятив соло батькові, який покинув їхню сім’ю

Виконуючи складний технічний стрибок, Віктор невдало приземлився на ногу і отримав серйозну травму. Лікарі оглянули хлопця, зробили рентген і озвучили невтішний діагноз – перелом п’ятої плеснової кістки лівої стопи з допустимим зміщенням. Незважаючи на травму, учасник отримав шанс відновитися і виступати в прямих ефірах.

Виступ Віктора на межі можливого дивіться тут:

Video: Виктор Томашек дотанцевал финальное соло со сломанной ногой

Родители парня развелись, когда он был еще малышом, и отца он не знал. Бабушка заменила участнику всех родных. Именно бабушке танцор посвятил финальное соло.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.