Танці. World of Dance

Хто стане переможцем «Танцюють всі! -7»

Завтра, о 20:00 на телеканалі СТБ розкриється головна інтрига проекту «Танцюють всі!» і ми дізнаємося, хто ж з чотирьох суперфіналістів отримає титул кращого танцюриста цього сезону.

Весь тиждень глядачі відправляли голоси на підтримку своїх фаворитів. Учасників залишилося всього четверо: Даніель Сібіллі, Катерина Клішина, Дмитро Масленніков та Анна Ніколенко пройшли довгий шлях на проекті, і вже зовсім скоро стане відомо, хто з них отримає головний приз в 500 000 грн.

На гала-концерті учасники проекту виконають найяскравіші танці сьомого сезону. Для цього до суперфіналістів приєднаються танцюристи двадцятки, які ніколи раніше не виступали в прямих ефірах.

Крім того, Діма Масленников спеціально для гала-концерту поставив дуетний танець з Надею Апполоновою. Скористатися шансом попрацювати над власною постановкою разом з Дімою вирішив і Даніель – хлопці виконають танець, який самі ставили весь тиждень.

Головним сюрпризом вечора стане виступ театру Раду Поклітару. Вперше «Київ модерн-балет» виступить на сцені проекту «Танцюють всі!».

Не пропустіть грандіозне завершення сьомого сезону проекту «Танцюють всі!» Завтра, о 20:00, на телеканалі СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.