Танці. World of Dance

Даніель всю злість на себе направляв в свій танець

Минулої п’ятниці зірковий хореограф бальних постановок на проекті «Танцюють всі!» Андрій Дикий поставив пристрасну румбу для Даніеля та Каті за мотивами фільму «Троя».

Незважаючи на те, що для Даніеля бальні танці – новий і незнайомий стиль, на репетиціях він старанно відпрацьовував основні кроки танцю разом з професійною «бальницею» Катею. Тиждень перед фіналом видався особливо складним для суперфіналістів, і почала помічатися втома. Виконати складні підтримки цього танцю парі вдалося не відразу, але вже в п’ятницю Даніель і Катя, незважаючи на хвилювання, впоралися із завданням хореографа.

8Q2A0284

Катя як завжди блищала в своєму рідному стилі і прикрашала постановку Андрія Дикого в стилі давньогрецької легенди. Намагався не підвести свою партнерку Даніель, якому дуже сподобався цей пристрасний бальний танець: «Хоча я ніколи не танцював румбу, мені дуже подобається цей танець. Так само мені подобається мій персонаж у цій постановці. У мене не виходили деякі рухи і через це я дуже злився на себе. Але, як не дивно, ця злість допомагала мені в танці. Я повинен був бути досить сильним, агресивним в цьому номері і всю злість на себе я направляв в руху ».

Video: Даниель всю злость на себя направлял в свой танец

В прошлую пятницу звездный хореограф бальных постановок на проекте «Танцюють всі!» Андрей Дикий поставил страстную румбу для Даниеля и Кати по мотивам фильма «Троя».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.