Битва екстрасенсів

Правила анкетування

Фактом заповнення на сайті www.stb.ua і направлення ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» (далі – Телеканал) Анкети з доданими фотоматеріалами (далі в сукупності – «Анкета»), я підтверджую своє повне розуміння, згоду з викладеним нижче:

Я даю згоду добровільно приймати участь в телевізійній телепередачі «Битва Екстрасенсів» (далі – Телепередача) згідно правил, встановлених Телеканалом. Телеканал не зобов’язаний залучати мене до участі в Телепередачі, оскільки анкета є заявкою на участь. Телеканал одноосібно визначає особистості претендентів, які допускаються до участі в Телепередачі, і не повідомляє інших претендентів про недопуск  до участі в Телепередачі. Рішення Телеканалу про допуск/недопуск мене до Телепередачі є остаточними, оскарженню і роз’ясненню не підлягають. Якщо я буду відібраний для участі в телепередачі, мені буде запропоновано підписати угоду, підписання якої є обов’язковою умовою допуску до участі в Телепередачі.

Конфіденційна інформація Телеканалу – вся інформація, яка стосується Телепередачі, процесу або результату кастингів, співбесід, крім тієї, яка була публічно повідомлена в ефірі Телеканалу. Конфіденційна інформація не підлягає розголошенню, використання мною/моєю родиною, в іншому випадку я зобов’язуюсь відшкодувати завдані Телеканалу збитки.

Всі відомості, викладені мною в Анкеті, або надані мною Телеканалу додатково, є достовірними, нетаємними. Я надаю згоду і дозвіл на перевірку, збір Телеканалом будь-якої інформації про мене, а також використання, в т.ч. – опублікування такої інформації. У разі виявлення хибності, неповноти інформації, яка надана або буде надана мною, Телеканал матиме право відмовити в подальшому розгляді Анкети, відсторонити мене від участі в Телепередачі, або не допустити до такої участі (я зобов’язуюсь відшкодувати Телеканалу збитки, понесені в зв’язку з викладеними вище обставинами).

Я надаю Телеканалу згоду і дозвіл використовувати мої персональні дані, і обробляти їх усіма можливими способами, (в т.ч. – оприлюднення і публічне сповіщення) (з правом передачі права використовувати дані третім особам, з правом ознайомлення необмеженої кількості осіб) з будь-якою метою, без обмеження терміну зберігання, з включенням або без включення в бази персональних даних. Я в повній мірі і документальній формі ознайомлений (а) зі своїми правами, передбаченими законодавством України. Я усвідомлюю і підтверджую, що дані про мене не будуть оновлюватися. Я підтверджую, що не вимагаю (і не буду вимагати в майбутньому) направлення мені повідомлень про обробку, передачу третім особам даних про мене, враховуючи творчий характер використання таких даних Телеканалом.

Анкета (разом із доданими матеріалами) поверненню мені не підлягає (незалежно від допуску або недопуску мене до участі в Телепередачі); я надаю Телеканалу дозвіл на здійснення фото-, відеозйомок моєї участі в співбесіді, кастингу і Телепередачі, на використання фото, відеоматеріалів, наданих мною, використання фото-, відео-, аудіо- матеріалів, які будуть створені в процесі відбору (кастингу), використання мого зображення, голосу будь-яким способом (у будь-якій формі, обсязі) без обмеження в часі і території використання (з правом передачі третім особам).

Я гарантую, що володію достатніми повноваженнями для заповнення, надання Анкети, надання прав і дозволів, угод, які вказані вище, що не порушує прав третіх осіб. Надані мною гарантії та дозволи є дійсними, інакше Телеканал матиме право вимагати відшкодування завданих збитків.

Я підтверджую, що мені виповнилось 18 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: