Битва екстрасенсів

Про проект

«Битва екстрасенсів» – яскраве емоційне містичне шоу людських надможливостей.

У «Битві екстрасенсів» учасники, які пройшли попередні випробування, намагаються довести телеглядачам свої надприродні здібності. За кожним випробуванням стежать експерти. Щотижня спостерігачі вирішують, хто з екстрасенсів краще за інших цього разу проявив здібності, а хто повинен покинути шоу.

Вже 14 сезонів, шість з яких були міжнародними, телеглядачі спостерігають за баталіями екстрасенсів. За звання найсильнішого встигли поборотися екстрасенси практично з усіх куточків землі: нумеролог з Ісландії, астролог з Каліфорнії, таролог з Швеції, буддійський лама з Монголії, шаманка з Хакасії, а також екстрасенси з Латинської Америки, США, Індії, Казахстану, Китаю, Індонезії, Польщі, Латвії та Ізраїлю, Росії та України. А в «Битві екстрасенсів» минулих сезонів брали участь екстрасенси, які ніколи раніше не заявляли про свій дар і багато років зберігали у таємниці свої сакральні знання.

У проекті «Битва екстрасенсів» здібності екстрасенсів оцінюють також телеглядачі, які мають можливість віддати свій голос за кращого, на їхню думку, екстрасенса. Учасники проходять ряд екстремальних випробувань, які дозволяють найбільш яскраво продемонструвати свої здібності.

Переможцем попереднього 13 сезону телепроекту «Битва екстрасенсів», за результатами голосування, стала Олена Стеценко.

14 сезонів поспіль ведучим шоу і суддею є Павло Костіцин. З 2014 року суддями стали Олена Курилова та Хаял Алекперов.

Свяжитесь с нами по телефону: (044) 501-98-98, 501-98-99

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: