Video: Экстрасенсы расследуют жестокое убийство девушки. Часть 21
Дочка вчительки з села Добринь Житомирській області знайшли згвалтованої і убитої на шкільному подвір’ї! Те, що побачили жителі селю назавжди врізалося в їх пам’ять. Такого звірства вони не бачили навіть у фільмах жахів.
«У неї на обличчі була суцільним рана. На шиї – сліди від рук, як її душили. Особа … не хочеться навіть говорити – в смятку. Яким нелюдом треба бути, щоб так знущатися над людиною? »- Задаються питанням все жителі маленького селища.
Під підозру потрапив однокласник дівчини, з яким вона бачилася напередодні. Він до цих пір знаходиться в СІЗО, хоча ніяких прямих доказів його провини не було знайдено. Чому ж правоохоронці досі не відпустили хлопця? Хто міг так познущатися над молодою дівчиною? І чи зможуть ясновидці розкрити цю заплутану справу?