X

Експерт «Слідство ведуть екстрасенси» на відпочинку: з ким і де відпочиває Хаял Алекперов

Переможець «Битви екстрасенсів» -7 і 10, а також експерт проєкту «Слідство ведуть екстрасенси» Хаял Алекперов відправився відпочивати найцікавішими куточками нашої країни. З постів Хаяла в Instagram стало відомо: чоловік подорожує не поодинці. Але де ж проводить відпустку переможець «Битви екстрасенсів» і експерт проєкту «Слідство ведуть екстрасенси»? Дізнайтеся в матеріалі!

Зовсім недавно талановитий ясновидець Хаял Алекперов поділився зі своїми фанатами щирими фото з відпочинку за містом. Не минуло й тижня, як відомий екстрасенс відправився в довгоочікувану відпустку. Зараз чоловік активно ділиться зі своїми підписниками знімками в Instagram. Дивіться!

Відомо, що Хаял Алекперов відпочиває в Карпатах. Ще вчора ясновидець підкорював гору Хом’як, а кілька днів тому насолоджувався прекрасними видами природи в Буковелі. Астролог з Азербайджану подорожує разом зі своєю сестрою – Жалій Алекперовою.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Категорії: Без рубрики