Битва екстрасенсів

Ясновидці навчаться працювати з тепловим відбитком руки і поринуть у світ дитячих кошмарів

Минулого тижня в шоу «Битва екстрасенсів» була дискваліфікована російська ясновидиця Еліна Гофман. Тепер на проекті залишилося три чоловіки і три жінки, які готові знов битися за перемогу в найскладніших випробуваннях. Дивіться новий випуск проекту вже цієї неділі (8 грудня) о 19:00 на СТБ!

Сьогодні за гроші можна змінити паспортні дані, зовнішність і навіть відбитки пальців. Здавалося, у нашому високотехнологічному світі будь хто при бажанні може уникнути ідентифікації. Однак у людини як і раніше залишається те, що підробити неможливо – це сітківка ока та теплової відбиток руки. Саме з останнім і буде пов’язаний конкурс нового випуску шоу «Битва екстрасенсів». Серед кількох відбитків долонь учасникам належить відшукати той, який належить знаменитій актрисі та світській левиці Ользі Сумській.

Але що означає веселка навколо руки Ольги Сумської? Яку роль в житті актриси зіграли запорізькі дуби-чаклуни? Хто її сивочолий покровитель? І що це за полуничний поцілунок, який актриса ніяк не може забути?

У рамках другого конкурсу ясновидці спробують розгадати таємницю нічних кошмарів 7-річного Богдана. Цей хлопчик страждає від ниркової недостатності, тож кожен раз після нічних нападів він потрапляє до реанімації. Мати хлопчика Галина вже втратила двох дітей, тому є вагомі причини переживати і за життя Богдана, який в даний момент знаходиться на діалізі.

Але хто ця жінка на ім’я Роза, яка доклала свою руку до смертей дітей Галини і загибелі її чоловіка? Хто прокляв будинок маленького Богдана? І як жива дитина опинився у труні з небіжчиком?

Відповіді на всі ці питання, а також ім’я екстрасенса, який покине проект вже на цьому тижні, ви дізнаєтеся у неділю (8 грудня) о 19:00 в новому випуску шоу «Битва екстрасенсів» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: