Битва екстрасенсів

Проект залишив черговий учасник

Сьогодні (17 листопада) учасники проекту «Битва екстрасенсів» намагалися неушкодженими вибратися з абсолютною темної кімнати, повної різних перешкод, а також розслідували справу про вбивство 15-річної Юлії Семененко, яку невідомий маніяк згвалтував та забив до смерті напередодні новорічної ночі.

На думку журі проекту, найгірше з випробуваннями цього тижня впоралася американський екстрасенс Вероніка Герман – жінка покинула шоу, і боротьбу за перемогу продовжують тепер чотири жінки і троє чоловіків.

Нагадаємо, що Вероніка Герман з Каліфорнії прийшла на проект «Битва екстрасенсів» з помічницею – кішкою Софією. Жінка стверджує, що здатна спілкуватися не тільки з домашнім вихованцем, а й взагалі з усіма тваринами. Крім того, вона може передбачити природні катастрофи і передбачає майбутнє за зірками, тому що в її родині протягом багатьох поколінь займалися астрологією.

Хочете знати, який новий поворот отримає боротьба чоловіків і жінок на проекті « Битва екстрасенсів»? Тоді вмикайте канал СТБ у наступну неділю о 19:00!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: