Битва екстрасенсів

Екстрасенси спробують вибратися з абсолютно темної кімнати, а також розслідують одне з найжорстокіших зґвалтувань останнього десятиліття

Минулого тижня через необхідність бути поруч з братом, який потрапив у страшну ДТП, шоу «Битва екстрасенсів» покинув буддійський лама Мягмарджав. Після цього чоловіків на проекті залишилося майже у два рази менше. Чи зможуть тепер представники сильної статі зібратися і максимально проявити свої екстрасенсорні здібності у протистоянні з жінками? Відповідь чекає вас вже цієї неділі (17 листопада) о 19:00 в шоу «Битва екстрасенсів» на СТБ!

У новому випуску шоу «Битва екстрасенсів» учасникам належить зробити неможливе. Умови першого конкурсу такі: у абсолютно темній кімнаті площею 100 квадратних метрів кожному потрібно за п’ять хвилин відшукати ключ від замка вхідних дверей. Зробити це надзвичайно складно, тому що потрапивши сюди, кожен відчуває тваринний страх. Адже по всьому периметру кімнати знаходяться шокуючі перешкоди: скелети і кістки тварин, гігантська павутина, чотири кілограми черв’яків, два відра опаришів, сотня мадагаскарських тарганів, тридцять мишей і навіть пітон, здатний запросто задушити дорослу людину. Чи зможуть ясновидці у таких нелюдських умовах не розгубитися та знайти ключ і вийти з кімнати страху?

Більшість екстрасенсів підійдуть до конкурсу скептично. Наприклад, Салават Імонгаліев зізнається, що звик працювати при світлі: « Темрява – вона для мене як завіса! Дуже багато часу та енергії йде на те, щоб цю завісу підняти…»

А ось Еліну Гофман майбутнє випробування надихне: «Темрява полярної зими – це все-таки перебір, проте кілька цікавих миттєвостей у темній кімнаті – зовсім інша справа. Хоча б буде що згадати. Я з задоволенням вирушаю на зустріч із невідомістю!»

Головною загадкою даного випробування є те, що ключем до виходу з кімнати є сам екстрасенс! Хто ж з екстрасенсів ідеально впорається з поставленим завданням? Відомо, що в повній темряві не можуть бачити навіть кішки, адже їм потрібне хоча б слабке світло місяця або зірок – чи зможуть учасники довести, що вони особливі, проявивши зір в умовах, які його повністю виключають?

Другим випробуванням тижня для екстрасенсів стане розслідування кримінальної справи про зґвалтування 15-річної Юлії Семененко. Біда трапилася 10 років тому в переддень Нового року, коли дівчинка поверталася додому після зустрічі з подружкою. Не дійшовши до під’їзду свого будинку буквально двох кроків, Юлія стала жертвою маніяка, який жорстоко побив її та зґвалтував. З якоїсь незрозумілої причини ніхто з сусідів не чув криків про допомогу, а вранці понівечене тіло дівчинки виявило подружжя пенсіонерів. Юля була ще жива, проте отримані травми призвели до фатального результату – вона померла у лікарні у новорічну ніч. З тих пір міліція так і не змогла відшукати вбивцю…

Екстрасенси зустрінуться з матір’ю і братом Юлії Семененко. Учасники спробують з’ясувати, кому могла перейти дорогу маленька дівчинка? Хто зґвалтував її напередодні Нового року? І чи варто чекати нових жертв харківського ґвалтівника?

Хочете знати, як екстрасенси впораються з випробуваннями цього тижня? Чи зможуть чоловіки, що опинилися у катастрофічній меншості, відновити баланс сил на проекті? Відповіді чекають вас вже цієї неділі (17 листопада) о 19:00 в новому випуску проекту «Битва екстрасенсів» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: