Битва екстрасенсів

Проект покинув черговий учасник

Сьогодні (10 листопада) учасники проекту «Битва екстрасенсів» – п’ять жінок і троє чоловіків – шукали у великому місті фотографа за його знімкам, а також відновили картину загадкового вбивства маленької дівчинки, яке мало місце сім років тому. Однак не всі впоралися з цими складними завданнями.

Кращим екстрасенсом тижня журі визнало Еліну Гофман. На радощах від похвали екстрасенс заявила, що жінки на проекті зроблять усе можливе, аби не дати чоловікам вирвати у них пальму першості.

Тим часом чоловіків на проекті стало ще менше. На оголошенні результатів не з’явився буддійський лама Мягмарджав. У результаті пошуків його знайшли в аеропорту Борисполя, де учасник купив квиток в Улан-Батор. За кілька хвилин до вильоту екстрасенс пояснив знімальній групі проекту причину своєї раптової втечі:

«Мені дуже шкода! – Сказав Мягмарджав. – Я вибачаюся за те, що втік, не сказавши й слова. У моїй родині сталося велике горе! Я хотів повідомити про це, але у мене сів телефон. А монгольську мову тут ніхто не знає! Мій старший брат зараз в реанімації. Він у дуже важкому стані після жахливого ДТП. Я повинен бути поруч з ним! Бажаю всім учасникам удачі на проекті «Битва екстрасенсів», а Валентині – перемоги!»

Що ж, на такій сумній ноті закінчилася шостий тиждень проекту «Битва екстрасенсів». Чоловічий табір втратив одного з найсильніших учасників. Тепер чоловіків на проекті майже у два рази менше, ніж жінок. Чи зможуть представники сильної статі переломити хід подій? Про це ви дізнаєтесь рівно через тиждень!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: