Битва екстрасенсів

Проект покинув перший учасник

У неділю, 20 жовтня, о 19:00 в ефір телеканалу СТБ вийшов третій випуск наймістичного шоу країни «Битва екстрасенсів. Чоловіки проти жінок». Членами журі проекту в 12-му сезоні стали екстрасенси Хаял Алекперов та Олена Курилова, ведуча проекту «Все буде добре» Надія Матвєєва і, звичайно ж, незмінний ведучий проекту Павло Костіцин. Нагадаємо, що минулого тижня журі дали ще один шанс учасникам проявити свої здібності.
Цього разу їм необхідно було подолати смугу небезпечних перешкод і прочитати думки сторонніх людей, щоб розповісти про кого вони говорять. Запрошеною зіркою на останнє випробування став всесвітньо відомий кулінар, суддя та ведучий проектів «МастерШеф», «Кулінарна дуель» та «Кулінарна династія» Ектор Хіменес-Браво. Під час випробування екстрасенси розповіли подробиці біографії кулінара, про які до цих пір не було відомо.
«Я в шоці від цього випробування! – зізнався Ектор після завершення випробування – Не знаю як, але учасники дійсно відчули мене через слова та думки різних людей. Я дуже задоволений! Навіть відчував на собі енергетику деяких ясновидців».
Однак не всім екстрасенсам вдалося впоратися із завданнями цього тижня. І, на думку членів журі, найслабшим учасником виявився жрець Бога Одіна з Латвії Інгвар Ель Ворон.
«Це був би найяскравіший день, якби я залишався тут. А так для мене це все-таки найсумніший день. – Зізнався Інгвар – Посмішка буває різна, у мене ж зараз вона крізь сльози».
А ось найсильнішим екстрасенсом цього тижня став Лама Мягмарджав.
Які випробування чекають екстрасенсів далі, і хто покине проект наступним – ви дізнаєтеся рівно через тиждень. А сайт STB.UA пропонує ще раз подивитися цей випуск проекту ТУТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: