PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9Ind3dy5zdGIudWEvYml0dmEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Правила голосування на «Битві екстрасенсів»

01.11.2009

Video: Правила голосування на «Битві екстрасенсів»

СМС-голосування за кращого екстрасенса п’ятого сезону Битви екстрасенсів проводиться з 20:00 годин 01 листопада 2009 року по 23:59 годин 08 листопада 2009 року. За результатами голосування буде визначено переможця сезону. Ті особи, які виявили бажання проголосувати за улюбленого фіналіста програми «Битва екстрасенсів» і надішлють за нього найбільшу кількість СМС-повідомлень на його номер, отримають можливість зустрітися зі своїм кумиром особисто.

Щоб проголосувати, потрібно надсилати короткі текстові повідомлення (СМС) з оригінальним кодом фіналіста на короткий номер 7766. Послуги надаються абонентам Операторів стільникового зв’язку України ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем» (ТМ КИЇВСТАР, DJUICE,), ЗАТ «Український мобільний зв’язок» (ТМ МТС, JEANS), ТОВ «АСТЕЛІТ» (ТМ life:) та ЗАТ «Українські радіосистеми» (ТМ Beeline). Надсилати повідомлення можна цілодобово. Участь у голосуванні можуть особи, які на день замовлення Послуги досягли 18 — річного віку. Вартість отримання Послуги для Абонентів (вартість надсилання одного смс) за номером 7766 становить 3,00 грн.(дві грн. 00 коп.) у тому числі ПДВ, без ПФ. Довідки щодо умов отримання послуг надаються за телефоном 8 044 453-36-79.

Для того, щоб проголосувати за фіналістів Проекту «Битва екстрасенсів», Абоненту необхідно, надіслати SMS-повідомлення на короткий номер 7766 з кодом свого улюбленого Учасника. Кількість sms-повідомлень не обмежена. Один Абонент має право здійснити голосування за декількох фіналістів. Кожне sms-повідомлень рахується як один голос. Для голосування у програмі «Битва Екстрасенсів» фіналістам, що пройшли до фіналу програми (далі — «Фіналісти») присвоюються наступні коди 91, 92, 93. Безпосередньо у плашках, які розміщуються у ефірі Телеканалу СТБ на розсуд Телеканалу СТБ, усім глядачам повідомляться, який саме код присвоєно кожному з Фіналістів. За успішне надсилання sms- повідомлення на номер 7766, Абонент сплачує вартість Послуг вказану у пункті 2.6. цих Правил. У таблиці зазначені коди, котрі Абоненти мають надсилати в sms-поідомленнях, щоби віддати голос за улюбленого фіналіста, та імена та прізвища фіналістів програми «Битва Екстрасенсів»:

Магдалена Мочіовські91
Жанна Шулакова92
Ярослава Федорова93

3.2 Після надсилання sms- повідомлення з певним кодом Фіналіста протягом періоду, зазначеного в п.1.2., такому Абонентові надходить SMS-повідомлення у відповідь наступного змісту:

для коду 101: Diakuemo, Vash golos za Magdalenu Mochiovski zarakhovano. Bil’she golosiv — bil’she shansiv na osobystu zustritych z Magdalenoju. Detali na: www.stb.ua

для коду 102: Diakuemo, Vash golos za Zhannu Shulakovu zarakhovano. Bil’she golosiv — bil’she shansiv na osobystu zustritych z Zhannoju. Detali na: www.stb.ua

для коду 103: Diakuemo, Vash golos za Yaroslavu Fedorovu zarakhovano. Bil’she golosiv — bil’she shansiv na osobystu zustritych z Jaroslavoju. Detali na: www.stb.ua

Послуга надається ТОВ «Нові Медіа Проекти», Адреса: 03113, м. Київ, вул. Шевцова, 1 оф. 307, результати голосування повідомлення про кількість sms та про номери з яких направлено найбільшу кількість sms щодо того чи іншого фіналісту повідомляються Телеканалу СТБ, що є виробником програми «Битва екстрасенсів».

За результатами голосування, яке триває у період, зазначений в п.1.2., визначається переможець програми «Битва екстрасенсів». Переможцем програми стає той Фіналіст, за якого направлено найбільшу кількість голосів (sms-повідомлень з його персональним кодом).

15 листопада 2009 року в ефірі СТБ буде демонструватися остання програма, в котрій оголошуються результати голосування та переможець «Битви екстрасенсів».

Крім того, визначається три особи, Абоненти, які відповідно направили найбільшу кількість sms-повідомлень з кодом того чи іншого фіналіста. Кожна з цим осіб отримує право на особисту зустріч з Фіналістом, за якого вона віддала найбільшу кількість голосів — sms-повідомлень.

Так, відповідно право на зустріч з Магдаленою отримує особа, яка направила найбільшу кількість смс з кодом 91, право на зустріч з Жанною, — особа, яка направила найбільшу кількість sms-повідомлень з кодом 92, право на зустріч з Ярославою, — особа, яка направила найбільшу кількість sms-повідомлень з кодом 93.

Зустріч осіб, що направили найбільшу кількість sms-повідомлень з Фіналістами відбудеться в м. Києві 09 або 10 листопада 2009 року під час запису фінальної програми «Битва екстрасенсів». Телеканал СТБ буде проводити відеозйомку зустрічі осіб, що направили найбільшу кількість sms-повідомлень з улюбленим Фіналістом, та буде мати право використовувати результати проведення такої відеозйомки у останній програмі «Битва екстрасенсів» та транслювати в ефірі телеканалу СТБ зйомки зустрічі.

Усі витрати пов’язані з організацією зустрічі переможців-Абонентів з переможцем-Учасником несе ТОВ «Нові Медіа Проекти». Під витратами мається на увазі оплата проїзду для однієї особи в обидва кінці (місце проживання-Київ-місце проживання) будь-яким наземним транспортом крім таксі та/або крім залізниці класом вище ніж купейний, а також оплата Обіду або Вечері з Фіналістом.

Протягом 1 робочого дня з моменту закінчення голосування у програмі представник ТОВ «Нові Медіа Проекти» зв’язуються з особами, що направили найбільшу кількість sms-повідомлень за номерами телефонів, з яких було надіслано найбільшу кількість sms-повідомлень та повідомляє таких абонентів про те, що такі особи отримали право на зустріч з фіналістами програми «Битва Екстрасенсів».

Якщо протягом доби представнику ТОВ «Нові Медіа Проекти» за незалежними від нього причин не вдається зв’язатися з одним з переможцем-Абонентом, то учасник втрачає право на отримання права на зустріч з Фіналістом. В такому разі особою, що направила найбільшу кількість sms-повідомлень, буде вважатися Абонент, за номером телефону, з якого було направлено таку кількість sms-повідомлень за Фіналіста, яка є другою по кількості після кількості sms-повідомлень, направлених особою, що втратила права на отримання шансу зустрічі з улюбленим Фіналістом.

Переможцю необхідно протягом доби з того моменту, як його повідомили про перемогу, факсом або за телефоном, або іншим способом підтвердити своє бажання скористатися правом на особисту зустріч та подати таку інформацію про себе:

а) копію паспорту;
б) дані щодо номеру телефону з якого учасник надсилав sms-повідомлень;
в) копію ідентифікаційного номеру;
г) поштову адресу місця постійного проживання, включаючи індекс;
д) письмову згоду на зйомку та публічну трансляцію, а також на згадування свого імені під час трансляції.

ТОВ «Нові Медіа Проекти» не несе відповідальність за використання права на зустріч з улюбленим Фіналістом, у випадку, якщо особа, що отримала право на таку зустріч, впродовж доби з моменту його повідомлення про перемогу не надасть необхідну інформацію про себе. В такому випадку втрачає право на особисту зустріч з улюбленим Фіналістом, його право на отримання подарунку анулюється. В такому разі право на зустріч отримує Абонент з номеру телефону якого було направлено таку кількість sms-повідомлень за Фіналіста, яка є другою по кількості після кількості sms-повідомлень, направлених особою, що втратила право на отримання шансу зустрічі з улюбленим Фіналістом.

У випадку, якщо особа, що направила найбільшу кількість sms-повідомлень, відмовляється від використання права на зустріч з улюбленим Фіналістом, право на зустріч отримує Абонент з номеру телефону якого було направлено таку кількість sms-повідомлень за Фіналіста, яка є другою по кількості після кількості sms-повідомлень, направлених особою, що втратила права на отримання шансу зустрічі з улюбленим Фіналістом.

Рішення про переможця програми «Битва екстрасенсів» прийняте Телеканалом СТБ за результатами інтерактивного голосування є остаточним і ТОВ «Нові Медіа Проекти» та/або телеканал СТБ не вступатиме з Абонентами у листування чи інші форми переговорів щодо обговорення результатів.

Рішення про визначення осіб, що отримали право на зустріч з улюбленим фіналістом, є остаточним і ТОВ «Нові Медіа Проекти» та/або телеканал СТБ не вступатиме з Абонентами у листування чи інші форми переговорів щодо обговорення результатів.

У випадку, якщо Переможець ініціював надсилання sms-повідомлень з номеру телефону, який зареєстровано на юридичну особу. (наприклад, надсилання sms-повідомлень з телефонного номера, яким користується Абонент — юридична особа, що є власником особового рахунку, на якому зареєстрований такий телефонний номер), подарунок отримує та юридична особа.
ТОВ «Нові Медіа Проекти» та/або телеканал СТБ та ТОВ «Нова Комерційна телегрупа» не несуть відповідальності за неможливість переможця отримати подарунок у зв’язку з відсутністю у нього паспорта громадянина України або інших необхідних документів.

Втрачають право на отримання подарунку учасники, джерела надсилання яких (наприклад, номери телефонів яких на момент отримання призу були заявлені як втрачені або вкрадені) не є фактичною власністю такого учасника.

У разі порушення Абонентом Правил участі у інтерактивному голосуванні (у тому числі надання недостовірної інформації) ТОВ «Нові Медіа Проекти» залишає за собою право ухвалити рішення про анулювання результатів Абонента у голосуванні. В такому разі Переможцем визнається Абонент, за номером телефону, з якого було надіслано наступну найбільшу кількість SMS-повідомлень.

В будь-якому випадку право на зустріч з улюбленим фіналістом отримує особа, яка на момент повідомлення про перемогу та під час зустрічі користується номером мобільного телефону, з якого надіслано найбільшу кількість sms-повідомлень, ТОВ «Нові Медіа Проекти» мають право перевірити вищезазначені факти.

Замовлення Послуги шляхом надсилання sms-повідомлень повідомлення на номер 7766, означає, що Абонент ознайомлений та повністю згодний з умовами надання Послуги, викладеними в цих Правилах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: