PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9Ind3dy5zdGIudWEvYml0dmEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Правила голосования

ПРАВИЛА

голосування у передачі «Битва екстрасенсів». Двадцятий сезон

(надалі – «Правила»)

  1. Період голосування глядачів за учасників фіналу передачі «Битва екстрасенсів». Двадцятий сезон (далі — «Передача «Битва екстрасенсів» або «Передача»):

1.1. Голосування за учасників фіналу Передачі «Битва екстрасенсів» буде відбуватися у період з 11 грудня 2019 року по 18 грудня 2019 року (обидві дати включно). Подробиці голосування визначаються цими Правилами та будуть повідомлятися під час Передачі та/або на сайті Телеканалу СТБ www.stb.ua.

1.2. Початок Голосування оголошується 11 грудня 2019 року у ефірі Передачі. Закінчення Голосування оголошується 18 грудня 2019 року у ефірі Передачі.

 

  1. Визначення переможця Передачі «Битва екстрасенсів». Двадцятий сезон:

2.1. Серед всіх учасників, що приймають участь у фіналі Передачі «Битва екстрасенсів», глядачами Передачі обирається один учасник, що буде визнаний переможцем Передачі на підставі проведеного Голосування.

2.2. Кожному учаснику фіналу Передачі присвоюється номер від «01» до «04», що дорівнює коду, за яким глядачі Передачі здійснюють Голосування за улюбленого учасника фіналу Передачі. Цей номер повідомляється глядачам у текстовій інформації, що з’являється на екрані, та/або у оголошеннях ведучого Передачі під час Передачі та повторюється протягом всього періоду Голосування, зазначеного в цих Правилах.

2.3. Переможцем Передачі «Битва екстрасенсів» визнається той учасник Передачі, котрий отримав найбільшу кількість голосів глядачів на підставі проведеного Голосування в період, що зазначений в п. 1.2. цих Правил.

2.4. Під час ефіру останнього випуску Передачі, що буде публічно сповіщатися 30 грудня 2019 року, оголошується ім’я переможця Передачі.

2.5.  Рішення про визначення переможця Передачі приймається ТОВ «Телеканал СТБ» і є остаточним та не підлягає перегляду чи оскарженню.

 

  1. Умови проведення голосування:

3.1. Участь у Голосуванні здійснюється шляхом направлення текстового повідомлення (надалі – SMS-повідомлення) абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone), ТОВ «лайфселл», ТОВ «ТриМоб» (далі відповідно – «Абоненти» та «Оператори»).

ТА/АБО

3.2. За допомогою мобільного додатка «Teleportal»* зареєстрованими користувачами цього додатка (далі відповідно – «Зареєстровані користувачі» та «Додаток»).

3.3. Для того щоб взяти участь у Голосуванні шляхом відправлення SMS-повідомлень, Абоненти Операторів, що вказані в п. 3.1. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 3399 з кодом (номером) учасника фіналу Передачі у тексті повідомлення від «01» до «04».

3.3. Під час періоду Голосування, що зазначений в п.п. 1.2. Правил, Абонент з одного номеру телефону може проголосувати за одного чи за декілька учасників, що приймають участь у фіналі Передачі. При цьому, Абонент може віддати за кожного учасника фіналу Передачі не більше 10 (десяти) голосів.

3.4. Вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 3399 становить: в мережі ПрАТ «Київстар» — 0,94 грн., в мережі ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) — 0,94 грн., в мережі ТОВ «лайфселл» — 0,94 грн., в мережі ТОВ «ТриМоб» — 0,25 грн., у тому числі ПДВ в тарифах всіх Операторів. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості кожного SMS-повідомлення без ПДВ.

3.5. Для того, щоб взяти участь у Голосуванні за допомогою Додатка, Зареєстровані користувачі Додатка у розділі «Голосування» віддають голос за учасників шляхом здійснення до 10 натискань на зображення обраного/обраних ними учасника/учасників.

3.6. Голоси глядачів (Абонентів, Зареєстрованих користувачів) враховуються виключно в оголошений ведучими Передачі період для Голосування, який вказаний в п. 1.2. цих Правил, та в кількості (ліміті), зазначеній у Правилах.

3.7. Під час Голосування, що вказаний в п. 1.2. Правил, глядач (Абонент, Зареєстрований користувач) з одного номеру телефону може проголосувати за одного чи за декілька учасників по 10 голосів: або шляхом направлення тільки 10-ти SMS-повідомлень, або шляхом Голосування тільки за допомогою Додатка, або змішаним шляхом: направлення і SMS-повідомлень і Голосування за допомогою Додатка, що в сукупності складають до 10 голосів (включно) за Учасника/Учасників. Глядач самостійно вирішує скільки своїх голосів та яким чином віддати тій чи іншій Команді.

Вартість послуг за кожне направлене SMS-повідомлення понад встановлену кількість (ліміт) голосів для зарахування, в тому числі під час періоду Голосування, буде підлягати сплаті, але голос Абонента понад встановлену кількість (ліміт) голосів не буде зараховано.

3.8. Взяти участь у Голосуванні можуть глядачі (Абоненти, Зареєстровані користувачі), які на час початку Голосування досягли 18-річного віку та є дієздатними. ТОВ «Старлайт Діджитал» та Оператори попереджують, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення глядачами вікових обмежень та обмежень дієздатності.

3.9. Довідки щодо умов та порядку Голосування глядачів надаються за телефоном +38 (044) 581-67-35. Період роботи лінії: з 10:00 до 19:00 у будні дні під час всього періоду Голосування, що вказаний в п.1.2. Правил. Вартість дзвінків сплачується абонентом згідно тарифів операторів зв’язку.

3.10. Голосування глядачів забезпечує ТОВ «Старлайт Діджитал», адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. І.Шевцова, 1, адміністративний корпус, 2 поверх, 211 каб.

Кількість транзакцій (SMS-повідомлень), що були здійсненні Абонентами під час Голосування, та кількість голосів, які були направлені Зареєстрованими користувачами за допомогою Додатка, а також загальна кількість голосів, зарахованих на користь тієї чи іншої Команди, за результатами проведеного Голосування, публічно не розголошується та є конфіденційною інформацією. Кількість голосів, направлених Абонентами, Зареєстрованими користувачами за відповідні Команди, підраховується автоматично відповідним програмно-апаратним комплексом, який захищено від сторонніх посягань.

3.11. Результати Голосування, зафіксовані ТОВ «Старлайт Діджитал», є остаточними і не можуть бути змінені / оскаржені. ТОВ «Старлайт Діджитал» не обговорює і не бере участі у вирішенні суперечок щодо визначених учасників, які залишають Передачу чи Переможця та кількості голосів (SMS-повідомлень та голосів Зареєстрованих користувачів), направлених глядачами за відповідні Команди. ТОВ «Старлайт Діджитал» не повинно давати пояснення щодо прийняття того чи іншого рішення.

3.12. ТОВ «Старлайт Діджитал» не несе відповідальності за роботу та будь-які помилки Операторів, визначених п.п. 3.4. цих Правил, мобільного додатку «Teleportal»*, визначеного п.3.2. Правил, та Інтернет зв’язку, внаслідок яких повідомлення з голосами не надійшли, надійшли із запізненням, їх було пошкоджено; за настання обставин непереборної сили (форс-мажор).

3.13. Протягом строку Голосування, вказаного у п.1.2. цих Правил, Голосування проводиться тільки за тих учасників, інформація про які з’являється у текстовій інформації на екрані та/або які оголошуються ведучими Передачі, щодо яких відбувається Голосування.

 

  1. Порядок участі у голосуванні:

4.1. Механізм SMS-голосування за коротким номером 3399:

4.1. Для того щоб взяти участь у голосуванні, Абоненту, який виявив таке бажання, необхідно з номеру телефону, який підключений до мереж Операторів, зазначених в п. 3.4 цих Правил, надіслати SMS-повідомлення на короткий номер 3399 з кодом (номером) учасника фіналу Передачі, за якого Абонент прагне віддати голос (код (номер) учасника фіналу Передачі від «01» до «04»).

4.3. Протягом строку голосування, вказаного у п.1.2. цих Правил, голосування проводиться тільки за тих учасників фіналу Передачі, інформація про яких з’являється у текстовій інформації на екрані та/або які оголошуються ведучим Передачі, та приймають участь у фіналі Передачі, щодо якого відбувається голосування.

4.5. У випадку успішного надсилання Абонентом SMS-повідомлення з певним кодом, а саме: «01», «02», «03» або «04», на короткий номер 3399 у часовому проміжку, вказаному в п. 1.2. цих Правил, такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що підтверджує участь у Голосуванні і зарахування голосу, та з рахунку Абонента списується вартість, вказана у пункті 3.4. цих Правил.

4.6. У випадку, якщо Абонент надсилає SMS-повідомлення поза офіційним часом проведення Голосування – проміжок часу до старту Голосування та після закінчення Голосування – такому Абоненту надходить SMS-повідомлення відповідного змісту. При цьому голос глядача не зараховується, але вартість SMS-повідомлення автоматично знімається з рахунку Абонента.

4.7. У випадку, якщо у період для Голосування, що вказаний в п. 1.2. Правил, Абонент надсилає з одного номеру телефону SMS-повідомлення, яке перевищує 10 голосів, які віддаються або шляхом направлення SMS-повідомлень, або шляхом Голосування за допомогою Додатка, такому Абоненту надходить SMS-повідомлення відповідного змісту. При цьому голос глядача не зараховується, але вартість SMS-повідомлення автоматично знімається з рахунку Абонента.

4.8. У разі помилкової вказівки коду чи вказівки коду, який не існує, чи вказівки кодів двох Команд в одному SMS-повідомленні, Абоненту надходить SMS-повідомлення наступного змісту: «Код, надісланий вами, не вірний! Будь ласка, будьте уважні!». Такі SMS-повідомлення до результатів Голосування не зараховуються, при цьому вартість надсилання SMS-повідомлення сплачується у повному розмірі і не повертається.

4.2. Механізм Голосування за допомогою Додатка:

4.2.1. В період Голосування, оголошений ведучими під час прямого ефіру Передачі – 1.2. Правил, Зареєстрований користувач Додатка увійшовши до розділу «Голосування» та самостійно прийнявши рішення віддати свій голос тій чи іншій Команді Передачі здійснює до 10 натискань у стрічці із зображеннями двох Команд, на зображення відповідного Учасника, якому бажає віддати свій голос. Після чого активним стає поле «Голосую», на яке необхідно натиснути Зареєстрованому користувачу для віддання свого голоса за обрану Команду.

4.2.2. Далі Зареєстрованому користувачу необхідно відповідним чином відреагувати на повідомлення, яке  з’являється на екрані пристрою Зареєстрованого користувача: «Увага! Ти віддаєш свій голос за обраного учасника. Все так?», натиснувши відповідно «Ні», якщо Зареєстрований користувач бажає повернутися до процедури вибору Команди для віддання свого голосу, або «Все так» для остаточного підтвердження свого вибору.

4.3.3. У разі успішного Голосування за допомогою Додатку, після натискання на «Все так»  на екрані пристрою Зареєстрованого користувача з’являється повідомлення «Твій голос відправлений в БИТВА ЕКСТРАСЕНСІВ!» Після цього можливість Голосування Зареєстрованого користувача за допомогою Додатку блокується.

 

  1. Додаткова інформація:

5.1. Перед здійсненням Голосування глядачі (Абоненти, Зареєстровані користувачі) повинні ознайомитись з даними Правилами. Беручи участь у Голосуванні, Абоненти, Зареєстровані користувачі повністю погоджуються з цими Правилами та погоджуються їх дотримуватися. Якщо будь-яке положення цих Правил є незрозумілим або неприйнятним для глядачів (Абонентів, Зареєстрованих користувачів), вони не можуть брати участь у Голосуванні.

5.2.  Участь глядача (Абонента, Зареєстрованого користувача) у Голосуванні шляхом надсилання SMS-повідомлення або за допомогою Додатка означає, що глядач (Абонент, Зареєстрований користувач) ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати повідомлення з інформацією будь-якого змісту, у тому числі, і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від ТОВ «Старлайт Діджитал».

5.3. Ці Правила набувають чинності з дати їх оприлюднення на веб-сайті за адресою: www.stb.ua.

5.4. ТОВ «Старлайт Діджитал» має право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил у будь-який час, про що глядачі Передачі повідомляються або в ефірі Телеканалу СТБ та/або на сайті Телеканалу СТБ www.stb.ua.

5.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається ТОВ «Старлайт Діджитал», яке не підлягає оскарженню.

5.6. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнане недійсним чи таким, яке не відповідає вимогам законодавства України, ці Правила залишаються чинними та продовжують діяти без цього положення, або у разі неможливості подальшої дії цих Правил, рішення приймається ТОВ «Старлайт Діджитал».

*Телепортал.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: