Зважені та щасливі

Правила анкетування

Фактом заповнення на сайті www.stb.ua і направлення ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» (далі – Телеканал) Анкети з доданими фотоматеріалами (далі в сукупності – «Анкета»), кандидат  підтверджує своє повне розуміння, згоду з викладеним нижче:

Кандидат  надає згоду добровільно приймати участь в телевізійній телепередачі «Зважені та щасливі. 9 сезон» (далі – Телепередача) згідно правил, встановлених Телеканалом. Телеканал не зобов’язаний залучати кандидата до участі в Телепередачі, оскільки анкета є заявкою на участь. Телеканал одноосібно визначає особистості кандидатів, які допускаються до участі в Телепередачі, і не повідомляє інших кандидатів про недопуск  до участі в Телепередачі. Рішення Телеканалу про допуск/недопуск кандидата  до Телепередачі є остаточними, оскарженню і роз’ясненню не підлягає. Кандидату, у випадку відібрання його для участі в телепередачі, буде запропоновано підписати угоду, підписання якої є обов’язковою умовою допуску до участі в Телепередачі.

Конфіденційна інформація Телеканалу – вся інформація, яка стосується Телепередачі, процесу або результату кастингів, співбесід, крім тієї, яка була публічно повідомлена в ефірі Телеканалу. Конфіденційна інформація не підлягає розголошенню, використання кандидатом/ родиною кандидата, в іншому випадку кандидат зобов’язується відшкодувати завдані Телеканалу збитки.

Всі відомості, викладені кандидатом в Анкеті, або надані кандидатом Телеканалу додатково, є достовірними, нетаємними. Кандидат надає згоду і дозвіл на перевірку, збір Телеканалом будь-якої інформації про кандидата (його сім’ю), в тому числі інформацію про обставини життя кандидата (часом суто особистого, конфіденційного характеру), стан здоров’я (діагноз), а також використання, в т.ч. – опублікування такої інформації. У разі виявлення хибності, неповноти інформації, яка надана або буде надана кандидатами, Телеканал матиме право відмовити в подальшому розгляді Анкети, відсторонити від участі в Телепередачі, або не допустити до такої участі (кандидат зобов’язується відшкодувати Телеканалу збитки, понесені в зв’язку з викладеними вище обставинами).

Кандидат  надає Телеканалу згоду і дозвіл використовувати свої персональні дані, і обробляти їх усіма можливими способами, (в т.ч. – оприлюднення і публічне сповіщення) (з правом передачі права використовувати дані третім особам, з правом ознайомлення необмеженої кількості осіб) з будь-якою метою, без обмеження терміну зберігання, з включенням або без включення в бази персональних даних. Кандидат в повній мірі і документальній формі ознайомлений зі своїми правами, передбаченими законодавством України. Кандидат  усвідомлює і підтверджує, що дані про нього не будуть оновлюватися. Кандидат підтверджує, що не вимагає (і не буде вимагати в майбутньому) направлення  повідомлень про обробку, передачу третім особам їх персональних даних, враховуючи творчий характер використання таких даних Телеканалом.

Анкета (разом із доданими матеріалами) поверненню кандидату не підлягає (незалежно від допуску або недопуску кандидата до участі в Телепередачі); кандидат надає Телеканалу дозвіл на здійснення фото-, відеозйомок своєї участі в співбесіді, кастингу і Телепередачі, на використання фото, відеоматеріалів, наданих кандидатом,  використання фото-, відео-, аудіо- матеріалів, які будуть створені в процесі відбору (кастингу), використання зображення кандидата ( членів його сім’ї), голосу будь-яким способом (у будь-якій формі, обсязі) без обмеження за часом і територією використання (з правом передачі третім особам).

Кандидат гарантує, що володіє достатніми повноваженнями для заповнення, надання Анкети, надання прав і дозволів, угод, які вказані вище, що не порушує прав третіх осіб. Надані кандидатом гарантії та дозволи є дійсними, інакше Телеканал матиме право вимагати відшкодування завданих збитків.

З огляду на те, що в Телепередачі претендують брати участь члени сім’ї кандидата, кандидат  гарантує, що всі зазначені вище права, дозволи, гарантії і угоди надані всіма членами сім’ї, вся викладена вище інформація відома і прийнята всіма членами сім’ї, всі викладені вище зобов’язання прийняті всіма членами сім’ї (інакше Телеканал матиме право вимагати відшкодування завданих збитків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.